Golf 7 teyp değişimi

echomaniac

Üye
İsim
Erkan
Araç
Golf 7 1.2 comfortline 2015
Selamlar merhaba herkese
Aracım 2015 1.2 TSI comfortline
Ve Bluetooth olmayan 5g867 kodlu teyp var ve gerçekten aux falan uğraşmak istemiyorum.
Bende 5g869 kodlu çıkma teyp bulup aldım aracıma soketi sök tak şeklinde çalışır mı acaba ?

Ekli dosyalar

• IMG_20230929_133825.jpg
    IMG_20230929_133825.jpg
    217.8 KB · Görüntüleme: 27

Buda yeni aldığım çıkma Bluetooth olan teyp

Buda yeni aldığım çıkma Bluetooth olan teyp
Hayırlı olsun buna bugün bende baktım.Bendede android cihaz var orijinale çevirmek istiyorum bu aldığınız modele geri görüş kamerası takıla biliyormu.

Selamlar merhaba herkese
Aracım 2015 1.2 TSI comfortline
Ve Bluetooth olmayan 5g867 kodlu teyp var ve gerçekten aux falan uğraşmak istemiyorum.
Bende 5g869 kodlu çıkma teyp bulup aldım aracıma soketi sök tak şeklinde çalışır mı acaba ?
Sök tak olarak çalışmaz. Online kodlanması lazım. 2016 zamanlarında online aktivasyonda bluetoothun çalışması işin garanti verilemiyordu, konuşmak lazım.

Bunun dışında ünitenin arkasından tavana mikrofon çekilecek

@RIZA bu ünite geri görüş desteklemez

Bursa'da bu kodlama işini yapan varmı acaba

Sök tak olarak çalışmaz. Online kodlanması lazım. 2016 zamanlarında online aktivasyonda bluetoothun çalışması işin garanti verilemiyordu, konuşmak lazım.

Bunun dışında ünitenin arkasından tavana mikrofon çekilecek

@RIZA bu ünite geri görüş desteklemez

Boşa almış olabiliriz yani teybi hocam 🫤

Hayırlı olsun buna bugün bende baktım.Bendede android cihaz var orijinale çevirmek istiyorum bu aldığınız modele geri görüş kamerası takıla biliyormu.
Ne kadar hocam fiyatları

Kaça satın aldınız bilmiyorum ama astarı yüzünden pahalıya gelmez inşallah.

Biraz ses kalitesinden ödün verip 6.5 inç ekranlı çinli media almak daha iyi olabiliyor böyle durumlarda. Hem de online kodlama derdi olmuyor crackli hazır tak çalıştır çözüm. Kamera desteği, usb slotu, hatta bazı modellerde carplay vs.

Kaça satın aldınız bilmiyorum ama astarı yüzünden pahalıya gelmez inşallah.

Biraz ses kalitesinden ödün verip 6.5 inç ekranlı çinli media almak daha iyi olabiliyor böyle durumlarda. Hem de online kodlama derdi olmuyor crackli hazır tak çalıştır çözüm. Kamera desteği, usb slotu, hatta bazı modellerde carplay vs.
Valla aslında ben Megan 4 kullandım yıllarca hocam ona Tesla ekran falan takiyorduk ilk vw maceram teybi 2 bine aldım

Valla aslında ben Megan 4 kullandım yıllarca hocam ona Tesla ekran falan takiyorduk ilk vw maceram teybi 2 bine aldım
Hayırlısı olsun hocam. Eski konuları okumakta fayda var böyle durumlarda.
Araçla ilgili ne varsa; önce forumda detaylı araştırıp ona göre hareket etmek yıllarca bana çok tasarruf ettirdi.

Arama yaparken Google a

Arama kelimesinden sonra site:golftutkusu.com
Şeklinde yazarsanız çok daha kolay oluyor.

Kodlama yaparız ama bluetooth için mikrofonda yok araçta onunda takılması gerekecek özelden mesaj atın görüşürüz isterseniz

Kodlama yaparız ama bluetooth için mikrofonda yok araçta onunda takılması gerekecek özelden mesaj atın görüşürüz isterseniz
Tamamdır hocam teşekkürler mikrofon olursa çok iyi olur eller serbest bende sağda düğmeler direksiyonda şuan kullanılamıyor diyor

Geri
Üst Alt