Kaput izolasyon kesesi

MİCHY

Üye
İsim
Anıl İbrahim Güney
Araç
GOLF 2020
iyi akşamlar . 2020 model golf araca sahibim aracı yeni aldım ve Kaput izolasyon keçesinim tam oturmadığını fark ettim arkadaşlar . Bir çözümü var mı ?

2 Golf aracım oldu ikisinde de kaputu acında sol alt taraftaki yerinden çıkmıştı sicaklıktan. Su an ısı yalıtımlı bant ile yerine tutturdum, bir şey farkediceğini sanmıyorum ama estetik olarak daha hoş duruyor en azından.

Teşekkürler 🙏 Klipsler tek kullanımlık mı ? İzolasyonu Çıkartıp yeniden takmaya çalışsam tekrar takılır mı ?

Sıcaktan dolayı araca yakın olan kısım çıkıntılı oluyor zamanla bende de öyle 2018 model araç.

Tekrar kullanılabilir o klipsler ama yerine oturtsan bile kısa bi sure sonra yine o kısım sıcaktan, titresimden cıkar tekrar. Bu arada hayırlı olsun aracınız, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle

Tekrar kullanılabilir o klipsler ama yerine oturtsan bile kısa bi sure sonra yine o kısım sıcaktan, titresimden cıkar tekrar. Bu arada hayırlı olsun aracınız, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle
Çok teşekkürler 🙌

herkeste böyle herhalde servise söyledim kronik olduğunu zararı olmadığını belirttiler. sarkık duruyor çirkin bir görüntü.

Merhaba, benim de sarkık şekilde ucunda ki çıkıntıyı geçirmeye çalışsamda tekrardan çıkıyor bir çözüm bulabilen var ise bizide aydınlatsın :)

Kaputu kaldırınca sol altta benim de çekme yaptı.
O bölge kaputu indirince katalitik konvertörün olduğu bölgeye yani yüksek sıcak alana denk geliyor. Normal çekme yapması.

Kaputu kaldırınca sol altta benim de çekme yaptı.
O bölge kaputu indirince katalitik konvertörün olduğu bölgeye yani yüksek sıcak alana denk geliyor. Normal çekme yapması.
Sol alt aynı şekilde doğrudur

Bende de aynı sekılde dıruyor. Ama hakıkaten bır kalıcı çözumu varmısırı??

Bendede aynı sekilde sol taraf kanırtma yapıp dilin ordan fırladı
Dil kısmından oturtmaya kalksanda yine fırlıyor.

Üstte sabitleme klipsleri varken altta niye olmaz ki ??

Bunların çakmaları var nette golf için??

Bedava verseler Yeltenen olmaz sanırım.

Bu malzeme yüksek ısılı ortamda kesinlikle alev almayacak sekilde yapılmış

Cakması alev alırsa
Felaket olur.

Merhaba, benim de sarkık şekilde ucunda ki çıkıntıyı geçirmeye çalışsamda tekrardan çıkıyor bir çözüm bulabilen var ise bizide aydınlatsın :)

Partikül filtresi hizasına ısı yalıtıcı levha yapıştırınız. Veya hazır ısı levhası olan kaput keçesi kullanınız.

Levhayı Dayson ile yapıştırabileceğiniz gibi, Perçin pensesi ile de perçinleyebilirsiniz.

.

Geri
Üst Alt