Instagram'daki bu sayfa güvenilir mi

Rline direksiyon alıcam kampanyada diyor ama piyasanın baya altında veriyor fiyat orj ithal ürün diyor
Cin malı olasılığı yuksek
Geçen sen İstanbul’da vagcom centerda otomatık bagaj yaptırdım bana %100 orjınal parça dediler sonradan cin malı olduğunu tekrar dan sokuldugunde anladım yani bire bir aynı ama cin malı
Fiyat arastırması yaparsan anlarsın

Kars Ardahan Gümüşhane gibi milletin gidemeyeceği yerleri seçiyorlar kardeşim kesinlikle dolandırıcı. Karsta bi arkadaşım var elden teslim almaya gelecek benim için deyin bakalım açık adres isteyin ne diyecek
Kars’ta bu kadar çok Stok bence biraz düşündürücü

Sayfayı kopyalamışlar demek ki.
Sırf bu iş için bayağı da takipçi toplamışlar.

Kanuni olarak şikayet edilip de işlem yapılana kadar birçok kişinin parası gidecek belli.

Kars’ta bu kadar çok Stok bence biraz düşündürücü
Ben dayanamayıp iletişime geçtim satıcı ile Kars merkez bile değil Kağızman ilçesiymiş. kapıda ödeme yokmuş kargo şirketleri ile anlaşamamışlar, sahibinden get ilanı aç dedim üyeliğim yok dedi hemen üye olursun ücretsiz dedim oto yedek parça için ücretsiz değilmiş güya ben çok defa jant alıp sattım dedim açıkcası uğraşamam dedi alacaksan al abi felan dedi bi arkadaşımı gönderecem dedim tamam gelsin alsın diyor ısrarla üç kağıtçı herifler...

Zaten fiyat ı gördüğün zaman anlaşılıyor bir üçkağıt olduğu ne yazıl kı böyle insanlara para kaptıran da çok

Geri
Üst Alt