Instagram'daki bu sayfa güvenilir mi

Carbonlu R-line direksiyonun piyasası nedir bilmiyorum. Çok çok uyguna geliyorsa şayet gezenadam kullanın aşağı yukarı 1000 Tl hizmet bedeliyle sizin adınıza gidip bakıp alıyorlar. Dolandırıcı bile olsa en fazla 1000 tlniz gider. 9000 gitmesinden iyidir :)

Carbonlu R-line direksiyonun piyasası nedir bilmiyorum. Çok çok uyguna geliyorsa şayet gezenadam kullanın aşağı yukarı 1000 Tl hizmet bedeliyle sizin adınıza gidip bakıp alıyorlar. Dolandırıcı bile olsa en fazla 1000 tlniz gider. 9000 gitmesinden iyidir :)
normal piyasa 17 bin aşşa yukarı bu mantıklı geldi bana

Piyasada şuan 14-15bin tl bandından gidiyor airbag dahil. Bu arkadaş hadi diyelim kar marjı düşürdü elden çıkarmak için, dükkanına gidip yakından bakmak lazım.

15 gun once yeni dukkkan acacak genc arkadaslara toplu mal satmistim

Gecen gun konustuk bosluguna acemiligine gelmiş Instagram dan artvin deyiz batum dan direksiyon getiriyoruz klasik dolandırıcılarin oyununa dusmus 7.500 tl den 3 tane r direksiyon ödemesi yapmis dolandirilmis 22.500 tl

Birsey ederinin yari fiyatina satiliyorsa dolandiricidir

Dikkatli ol

15 gun once yeni dukkkan acacak genc arkadaslara toplu mal satmistim

Gecen gun konustuk bosluguna acemiligine gelmiş Instagram dan artvin deyiz batum dan direksiyon getiriyoruz klasik dolandırıcılarin oyununa dusmus 7.500 tl den 3 tane r direksiyon ödemesi yapmis dolandirilmis 22.500 tl

Birsey ederinin yari fiyatina satiliyorsa dolandiricidir

Dikkatli ol
https://www.sikayetvar.com/brtgarage-parts/brtgarageparts-tarafindan-yaniltildim birini dolandırmış 2 hafta önce 🙂

Geri
Üst Alt