Golf 7.5 Jant Ve Lastik Tavsiyesi

golfgti75

Üye
İsim
Enes
Araç
Golf 7.5 Midline Plus 1.0 tsi
Merhaba arkadaşlar 2019 midline plus aracım var beyaz renkte.

17 inch jant düşünüyorum valencia arceo modelinden piano black rengi.

17 inch düşünmemin sebebi 18 inche çıkarsam hem konforsal olarak dezavantajlı olacak hemde arabayı basmam gerekecek basmak ve konfordan çok ödün vermek istemiyorum şuan 15 inch jantlar var standart üzerinde.

Jant ve lastik tavsiyelerinizi bekliyorum.

17 inch ve siyah olması o jantı 17 gibi göstermeyecektir, 18 de 45 yanaktan 40 yanağa düşürüyor spor yay masrafı oluyor sadece konfor bence çok farketmez 17 jant ve 18 arasında. Ben 16 inchten 17 dijona geçtim konfor çok farketmedi ama yakıtım dur kalk 2 litre kadar artabiliyor, genel ortalama 1 civarı arttı. Bende artmadı diyenler de var 17 dijona geçeceksen ağır bir jantmış şehir içi yaktırıyor.

Merhaba arkadaşlar 2019 midline plus aracım var beyaz renkte.

17 inch jant düşünüyorum valencia arceo modelinden piano black rengi.

17 inch düşünmemin sebebi 18 inche çıkarsam hem konforsal olarak dezavantajlı olacak hemde arabayı basmam gerekecek basmak ve konfordan çok ödün vermek istemiyorum şuan 15 inch jantlar var standart üzerinde.

Jant ve lastik tavsiyelerinizi bekliyorum.

Arceo modellerinin bir çoğu ofsetli. 17 225/45/17 ebatlarda valencia çirkin bir görüntüye sebep olacaktır. Başka jantlara yönelmenizi tavsiye ederim

17 inch jant tavsiyesi alabilir miyim? Klasik vw jantlarından olsun istemiyorum bir çok seçenek var ama hiçbiri içime tam sinmiyor.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

17 inch jant tavsiyesi alabilir miyim? Klasik vw jantlarından olsun istemiyorum bir çok seçenek var ama hiçbiri içime tam sinmiyor.

Mallory hastasıyız..

Ekli dosyalar

• IMG_7967.jpeg
    IMG_7967.jpeg
    939.2 KB · Görüntüleme: 14

Şimdi yine bi vw jantı önermiş gibi olucam ama... Bence "jurva" olabilir . A3'ün 2016-20 kasalarındaki sport jantı da hoş durabilir 17" oem jant bir de .

Geri
Üst Alt