Golf 7,5 midline 2020 araçım için navigasyon taktırmak istiyorum

Fikrett

Yeni Üye
İsim
Golf
Araç
Midline
arkadaşlar servisimi taktırayım yoksa daha basit yolu varmı ! Veya multimedyacılarmı uygun

Konuya hızlı giriş yapınca tanışma Faslı’nı pas geçtim affola … emekliyim Gömeç sahilde yaşıyorum Kayahan vesile oldu buradan kendisini yâdediyoruz

Merhabalar
Aracınızda torpido gözünde ünite yok ise. Rcd330 multimedya öneririm. Ünite var ise o zaman başka, maliyetinizde artar tabi..
Konuya hızlı giriş yapınca tanışma Faslı’nı pas geçtim affola … emekliyim Gömeç sahilde yaşıyorum Kayahan vesile oldu buradan kendisini yâdediyoruz

Ekli dosyalar

• IMG_8046.jpeg
    IMG_8046.jpeg
    39.6 KB · Görüntüleme: 12
arkadaşlar servisimi taktırayım yoksa daha basit yolu varmı ! Veya multimedyacılarmı uygun
Merhaba. Öncelikle çin ünetelerini herkes önerecek ama sakın takmayın. İleride araca uygulayacağınız birçok güvenlik ekipmanı için menüleri olmayacaktır. Ben kendi aracımda şöyle yapıyorum ; Gideceğim konuma yolculuğu navigasyondan başlatıp bluetooth geçiyorum. Dönüş noktalarına yaklaştıkça sürekli uyarıyor. Kaldıki oturduğunuz il/ilçede navigasyona ihtiyaç neden duyuyorsunuz ? Sık sehayat ediyorsanız büyük ekrana geçin orjinal olsun ama.

Balıkesir İstanbul yolunda yanlışlıkla kuzey Marmara yoluna girdim navigasyon yok kendimi yavuz s selim köprüsünde buldum Riva’dan geri döndüm gece idi Allah’tan trafik yoğun değildi dalgınlığımın kurbanı oldum

Merhabalar
Aracınızda torpido gözünde ünite yok ise. Rcd330 multimedya öneririm. Ünite var ise o zaman başka, maliyetinizde artar tabi..
Torpido gözü üst kısmında birboşluk var oraya aracın kullanılma kılavuzu kitabını koydum ondanmı bahs diyorsunuz slmlar

Torpido gözü üst kısmında birboşluk var oraya aracın kullanılma kılavuzu kitabını koydum ondanmı bahs diyorsunuz slmlar
Evet o boşluk. Kitap olduğuna göre Ünite yok demekki :) rcd330 alın carplay özelliği sayesinde usb kablosu ile bağlarsınız telefona. Büyük kolaylık sağlar size..

Ekli dosyalar

• IMG_8047.jpeg
    IMG_8047.jpeg
    186 KB · Görüntüleme: 16

Geri
Üst Alt