SATILIK Golf MK8 R Çamurluk Flapları

Evet bugün siparişimi verdim...

kargoya da jet hızı ile verildi...

@MST42 teşekkür ederim...

Son düzenleme:

Hocam aslında ben bu ürünleri çok az il dışına sattım.

Benim haricimde bu ürünü satan başka biri daha var. Emin değilim onların ürünleri olabilir.

Şu ana kadar kendi iş yerimde montajını yaptığım araçlarda hiç sorun yaşamadım, çünkü bantları montaj etmeden önce 3M Primer kullanıyorum ben.

Bu ürünü ilk aliexpres den almıştım ben, oradan gelenlerin bantları tamamen problemli geliyor. Forumda da vardır illaki alıp bunu gören.

Montajda kullanılan bant kalitesi ile, Primer çok önemli.

Fotoğraf ekleyeceğim.
Hocam sizin yorumunuzu görüp primer sipariş etmiştim. Bu sıvı primeri bantın yapışacağı yüzeye sürüyoruz, bant üstüne sürmüyoruz sanırım. Kurumasını beklemek gerekir mi tam düzgün kullanım şekli nedir acaba?

Hocam sizin yorumunuzu görüp primer sipariş etmiştim. Bu sıvı primeri bantın yapışacağı yüzeye sürüyoruz, bant üstüne sürmüyoruz sanırım. Kurumasını beklemek gerekir mi tam düzgün kullanım şekli nedir acaba?
Bantın yapışması gereken yüzeye sürmeniz gerekiyor.

Bi primer solvent içerir, bi süre sonra kurur. Kuruma sonrası ısıtma ile yapıştırırsanız daha sağlam olur. Kuruma süresi ortalama 5-10 dk.

@metinkar abi ben arkalara daha kısa takmak istiyordum. O yüzden burdan almadım. Meşhur vagmarketten şipariş verdim onlarda hepsini aynı boy gönderdi. Ürünüm içinde bantta yoktu. Dünya kadarda kargo çıktı zaten . İade etmek mantıklı değildi.Primer ve 3 M bant ile uyguladım . Müsait olunca görsel paylaşırım tabiki

Ekli dosyalar

• IMG_4117.jpeg
    IMG_4117.jpeg
    235.1 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_4122.jpeg
    IMG_4122.jpeg
    234 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_4121.jpeg
    IMG_4121.jpeg
    267.7 KB · Görüntüleme: 46
Bugün uygulama fırsatı buldum. Kalıbı çok başarılı. Çapak, hata vs bulunmuyor. Boşuna çinden daha pahalıya almaya gerek yok.

@metinkar abi ben arkalara daha kısa takmak istiyordum. O yüzden burdan almadım. Meşhur vagmarketten şipariş verdim onlarda hepsini aynı boy gönderdi. Ürünüm içinde bantta yoktu. Dünya kadarda kargo çıktı zaten . İade etmek mantıklı değildi.Primer ve 3 M bant ile uyguladım . Müsait olunca görsel paylaşırım tabiki
Difizörü nereden aldınız

@metinkar başlıklar uyduruk plastik krom görünümlü kaplama var. Difizör bu şekilde satılıyor . Gerçek egzoz takılacağında bu başlıklar vidalarından sökülüp hazır yuvalara göre başlık kullanılıyor. Kırma kesme vs yok. Bizim egzoz işleri başka baharlara kaldı.

@metinkar başlıklar uyduruk plastik krom görünümlü kaplama var. Difizör bu şekilde satılıyor . Gerçek egzoz takılacağında bu başlıklar vidalarından sökülüp hazır yuvalara göre başlık kullanılıyor. Kırma kesme vs yok. Bizim egzoz işleri başka baharlara kaldı.
yani ordaki plastik egzoz görünümlü kafalar çıkıyor mu oradan vidalı mı yani yoksa kaynak mı komple plastiğe

yani ordaki plastik egzoz görünümlü kafalar çıkıyor mu oradan vidalı mı yani yoksa kaynak mı komple plastiğe

IMG_1133.jpeg
IMG_1135.jpeg
IMG_1134.jpeg

Eğer ürün bu ise bu plastik başlıklar sökülüp işlem yapılması zor plastik yeri birleşik kesip biçilmesi gerek oda sağlıklı olmaz gibi geliyor bana...

Birde aşağıdaki model var aynısının açığı gibi görünüyor...

IMG_1136.jpeg

Lakin gerçek GTİ daki difüzör budur genelde tampon seti ile satıyorlar...

IMG_1137.jpeg

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt