Ankara Bakım için usta tavsiyesi

Ferit_Kilic

Yeni Üye
İsim
FERİT
Araç
GOLF 7
Sevgili Golf Ailesi Selamlar,
2015 1.2 tsi golf 7 aracım 83.000 km de bakıma götüreceğim. Servis fiyatları bilginiz dahilindedir uçuk rakamlar olmuş. Otomol Çayyolundan triger kayışı V kayışı yağ bkımı filtreler buji değişim için 12000 lira istediler. Ankara da gidebileceğim önerebileceğiniz gittiğiniz beğendiğiniz usta tavsiyesi var mıdır? Ayrıyeten trigerin bu kilometrede değiştirilmesi gerekli mi yaştan dolayı değişmesi gerektiğini söyledi servisten arkadaşlar. Sizlerinde önerilerini almak istedim.

Şimdiden teşekkürler hepinize :)

Sevgili Golf Ailesi Selamlar,
2015 1.2 tsi golf 7 aracım 83.000 km de bakıma götüreceğim. Servis fiyatları bilginiz dahilindedir uçuk rakamlar olmuş. Otomol Çayyolundan triger kayışı V kayışı yağ bkımı filtreler buji değişim için 12000 lira istediler. Ankara da gidebileceğim önerebileceğiniz gittiğiniz beğendiğiniz usta tavsiyesi var mıdır? Ayrıyeten trigerin bu kilometrede değiştirilmesi gerekli mi yaştan dolayı değişmesi gerektiğini söyledi servisten arkadaşlar. Sizlerinde önerilerini almak istedim.

Şimdiden teşekkürler hepinize :)
Necati Usta
Bence tek ankarada !!!
isini duzgun yapan bir Usta
Adresi asagida
ivedik organize san 88 oto 2. bölge 1468 cad, 2281. Sk. No:2, 06388 Yenimahalle/Ankara, Türkiye

Aydoğdu yahya usta ile tanışın başka yere gitmezsiniz. Google yorumları okuyun yeterli.. Size burası daha uygun randevusuz gidilebilir.
Sadece VAG grubuna bakıyorlar. 6 tane lift yaklaşık 15 çalışan tıkır tıkır ilerleyen iş birebir yapılanı göreceğiniz bir ortam hafta içi debriyaj triger vs.. başkasının 1-2 gün dediği işleri birebir yanınızda yapıyorlar. Cumartesi aşırı yoğun ..
Bujileri yetkili servisten alıp özelde taktırın..
2022-01-11.jpg
----------------------------------------------
Necati ustaya randevusuz gitmeyin elinde araç varsa 1/2 gün süren retrofit işler vs.. ilgilenmeyebilir. Daha çok elektronik elektrik işlerinde tercih edilecek bir yer..

Aydoğdu yahya usta ile tanışın başka yere gitmezsiniz. Google yorumları okuyun yeterli.. Size burası daha uygun randevusuz gidilebilir.
Sadece VAG grubuna bakıyorlar. 6 tane lift yaklaşık 15 çalışan tıkır tıkır ilerleyen iş birebir yapılanı göreceğiniz bir ortam hafta içi debriyaj triger vs.. başkasının 1-2 gün dediği işleri birebir yanınızda yapıyorlar. Cumartesi aşırı yoğun ..
Bujileri yetkili servisten alıp özelde taktırın..
Ekli dosyayı görüntüle 69284
----------------------------------------------
Necati ustaya randevusuz gitmeyin elinde araç varsa 1/2 gün süren retrofit işler vs.. ilgilenmeyebilir. Daha çok elektronik elektrik işlerinde tercih edilecek bir

Normalde Necati Usta mekanikçi ama adamın kafa zehir gibi ee doğal olarak onu yap bunu yap hal hatır ola ola adam elektrik/retro işlerinede girişmiş. Normalde mekanikte o da çok iyi. Ben disk büyütme ve bakım yaptırdım çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

Vala otomol iyi fiyat vermiş 2 hafta önce aydoganlar dan triger v kayış ve buji için 12600 fiyat almıştım. Dışarda Elsa otomotivde bujisiz 3600e hallettim 😃

Ustalardan fiyat aldığınızda servisle arada cuzi bir fark olduğunu göreceksiniz. Bence servise devam etmekte fayda var.

Vala otomol iyi fiyat vermiş 2 hafta önce aydoganlar dan triger v kayış ve buji için 12600 fiyat almıştım. Dışarda Elsa otomotivde bujisiz 3600e hallettim 😃
Hocam o nasıl fiyatmış? Aracınız kaç yaşında? 7 yaşında aracıma yetkili servis 120 bin bakımı için 12-13 bin lira gibi fiyat çıkarmıştı bahsettiğiniz parçalar değişecek şekilde

bunlar nasıl fiyatlar 1.5 triger 300 v kayış desek 2 bin lira işçilik desek fiyat ortada 12 bin lirada neymiş buji kaç para zaten

valla hocam deli dehşet rakamlar arada uçurum olduğu için servise ne gerek var dedim iyi niyet garantisi falanda yok anlamsız geldi banada servis

Bakım için Aydoğdu'yu bende öneririm Ankara'da görev yaptığım sırada Golf 5 Aracımla gitmiştim. Araçta yavaşlayınca tıkırtı sesi geliyordu kimse bulamamışken Yahya ustayla sadece 1 dakikalık yol testine çıktık. Sesi duyar duymaz ne olduğunu anlayıp teşhis etti. Bu araçlarda benzin kabloları Şasilerin içerisinden geçiyor araç yavaşlayınca benzin akımı kablolardan azaldığı için titreşim yapıyor dedi. Şasilerin içine ufak deliklerden yanmaz sünger doldurdu ve sorunum çözüldü titreşimi kesmekti amaç :) Uzun lafın kısası bilgi birikimi yüksek ve yetkili servisten ayrılıp kendi yerini açan bir usta AYDOĞDU'yu bakım için öneririm mutlaka

Bakım için Aydoğdu'yu bende öneririm Ankara'da görev yaptığım sırada Golf 5 Aracımla gitmiştim. Araçta yavaşlayınca tıkırtı sesi geliyordu kimse bulamamışken Yahya ustayla sadece 1 dakikalık yol testine çıktık. Sesi duyar duymaz ne olduğunu anlayıp teşhis etti. Bu araçlarda benzin kabloları Şasilerin içerisinden geçiyor araç yavaşlayınca benzin akımı kablolardan azaldığı için titreşim yapıyor dedi. Şasilerin içine ufak deliklerden yanmaz sünger doldurdu ve sorunum çözüldü titreşimi kesmekti amaç :) Uzun lafın kısası bilgi birikimi yüksek ve yetkili servisten ayrılıp kendi yerini açan bir usta AYDOĞDU'yu bakım için öneririm mutlaka
3 Gün önce gittim ön takımdan sesler geliyor dedim yahya abiye, çalışanına Z rotları değiştir dedi bende içimden ya değilse dedim .:) değiştirdi en ufak ses kalmadı..
Aracı kullanarak tespiti geçtik gidişinden uzaktan bakarak arızalı parçalar listesi yapabilecek düzeyde birisi.
------------
Yıkık dökük antifrizi hiç değişmemiş bloğu çürümüş araçla gidilmediği taktirde yardımcı oluyor..

Geri
Üst Alt