Araç arıza tespit için cihaz tavsiyesi

La1end

Üye
İsim
Mustafa
Araç
Golf 7
arkadaşlar aracımda ariza varmı yokmu bakmak silmek için bir kablo cihaz herneyse anlamıyorum bu üründen lazim forumu kurcaladım ama ya versiyondan bahsediliyor ya kodlamadan bişey anlamadım yani pahalı olmayan bir cihaz lazim internette çok ama işe yararmi bilmiyorum kullanan arkadaşlar ne almam lazim link atarsa sevinirim

Merhaba vagcom hex v2 alın, klon orijinal çok farketmez fiyata göre değerlendirin.

bu cihazlar pc de çalışıyor sanırım leptobum yok Android'de çalışan yada bluetooth lu modeller bizim araçlarda çalışmaz mi?

bu cihazlar pc de çalışıyor sanırım leptobum yok Android'de çalışan yada bluetooth lu modeller bizim araçlarda çalışmaz mi?
sadece motor arıza okuyup sileyim derseniz elm327, bluetooth üzerinden android ile çözersiniz

ha bende bunu soruyordum aracımda sorun varmı görmek isterim videolarda görüyorum ama herkes vagcom diyince acaba bizde çalışmaz mi diye düşündüm o zaman fiyatlarda biraz uygundu şimdi uçmuş

sonra dedimki Expere gidiyorsun tamirciye gidiyorsun farkli farkli araçlar hepsine farklı kablo kullanacak degiller

ha bende bunu soruyordum aracımda sorun varmı görmek isterim videolarda görüyorum ama herkes vagcom diyince acaba bizde çalışmaz mi diye düşündüm o zaman fiyatlarda biraz uygundu şimdi uçmuş

sonra dedimki Expere gidiyorsun tamirciye gidiyorsun farkli farkli araçlar hepsine farklı kablo kullanacak degiller
onlar autocom veya delphi kullanıyorlar, daha pahalı..

Geri
Üst Alt