Multimedya ana ekrana asistanlar menüsü ekleme

Link35

Üye
Araç
Ateca FR
2021 Caddy aracımın Composition color Multimedya ekranına Asistanlar Menüsünü eklemem için hangi kod satırı üzerinde işlem yapabilirim bilgisi olan yardımcı olabilirse çok sevinirim. VCDS ve OBDeleven forum sitelerine taranslate uygulaması aracılığı ile yazdım ama sağlıklı bir cevap alamadım. Bu Asistanlar menüsü Caddy 5 ve Golf 8 de Discovery multimedya dışında ana ekranda yok sanırım sadece alt kısımda buton olarak var.

Ekli dosyalar

• 20220329_121024.jpg
    20220329_121024.jpg
    195.7 KB · Görüntüleme: 24

Ben yapmistim da tam olarak aklmda degil bakmak lazim adaptasyondan gen diye yazinca cikiyordu sanirim zaten arama kismina hangi asistani acmam istiyorsaniz yazin cikiar

Ben yapmistim da tam olarak aklmda degil bakmak lazim adaptasyondan gen diye yazinca cikiyordu sanirim zaten arama kismina hangi asistani acmam istiyorsaniz yazin cikiar
Gen yazınca çok seçenek çıkıyor. Modul geçmişinden bakınca hangi satır olduğu daha sağlıklı sonuç verir bunu bakabilir misiniz?

Gen yazınca çok seçenek çıkıyor. Modul geçmişinden bakınca hangi satır olduğu daha sağlıklı sonuç verir bunu bakabilir misiniz?
Siz tam olarak neyi eklemek istiyorsunuz? Hangi asistani? Asistan menusunden ziyade neyi istyorsaniz onu acabilirsiniz

Siz tam olarak neyi eklemek istiyorsunuz? Hangi asistani? Asistan menusunden ziyade neyi istyorsaniz onu acabilirsiniz
Ana ekrana asistanların menüsünü eklemek istiyorum.

Örnek video:
Örnek Resim:

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (24).png
    Ekran Görüntüsü (24).png
    239.6 KB · Görüntüleme: 5
Arcta bu ozellikler varsa zaten acik olmasi gerekir ben golf 7 icin tek tek deneyip acmistim 5F-information elect-adaptation-10 da arama kısmına ne istiyorsaniz yazin örn. “Lane assist” cikiyor fakat tam olarak hangilerini birlikte acacaksim bilemiyorum bu isler biraz riskli bence daha profesyonel bir arkdas uzaktan baglansin

Multimedyanın alt kısmında Alttaki videomda Asistanların butonu var aslında. Discovery medyalarda bu menü var fakat composition colour medyalarda yok. Onun için bu menüyü eklemek için kod satırını araştırıyorum bulabilirsem çok daha kullanışlı olacağını sanıyorum.

Geri
Üst Alt