Hangi amortisör markası?

Golfcu02

Üye
İsim
Abdullah
Araç
Golf
Herkese merhabalar. 2007 Model Golf için hangi amortisör takımını önerirsiniz, usta monroe takalım diyor, sachs'ın yorumları da oldukça fazla? Monroe işimizi görür mü? Teşekkürler.

Monroe öneririm, gayet kaliteli bir markadir bilindiği üzere.

Ben de ön amortisorlerimi monroe yaptim, epey memnunum, konforludur.
Rahatlıkla işinizi görecektir.

Upvote 0
ilginiz için teşekkür ediyorum. Sertlik yumuşaklık konusunda nasıldır bu marka, ben aracın kullanımının yumuşak bir tarzda olmasını istiyorum biraz da.

Upvote 0
Monroe marka taktırayım o zaman sağ olun arkadaşlar. Aslında sıkıntı arka amortisörlerde ama ben takım olarak mı değiştireyim, daha mı mantıklı olur?

Upvote 0
Marka olarak düşünmenize gerek yok taktırabilirsiniz güvenerek.

O zaman önleri değiştirmeye gerek olur mu Onu tam bilemiyorum açıkçası. Tahminimce önlere de bir baktırın kötü durumdaysa komple değiştirin fakat Çok uzak olmayan bir zamanda değiştiyse bence gerek yoktur.

Upvote 0
amortisör takim değişir zaten de şunu da eklemek isterim eski aracımda amortisör sürekli patlıyordu daha doğrusu üst tarafa vuruyordu değiştirmek istedim usta amortisör kışın değişmez yine patlar demişti sebebini bilmiyorum ama denk gelirse kışın değiştirmem

Upvote 0
Marka olarak düşünmenize gerek yok taktırabilirsiniz güvenerek.

O zaman önleri değiştirmeye gerek olur mu Onu tam bilemiyorum açıkçası. Tahminimce önlere de bir baktırın kötü durumdaysa komple değiştirin fakat Çok uzak olmayan bir zamanda değiştiyse bence gerek yoktur.
Onların da değişimi bayağı oldu en iyisi toplu bir şekilde değiştirmek. Yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

Upvote 0
amortisör takim değişir zaten de şunu da eklemek isterim eski aracımda amortisör sürekli patlıyordu daha doğrusu üst tarafa vuruyordu değiştirmek istedim usta amortisör kışın değişmez yine patlar demişti sebebini bilmiyorum ama denk gelirse kışın değiştirmem
Kış olayını ilk defa duydum, biz kışa kalmadan halledelim en iyisi. :)

Upvote 0
4 Amortisörü de monroe marka amortisörle değiştirdik. Değişim öncesi de aracın arkası bir kasis sonrası küt diye iniyordu esnemiyordu, değişim sonrası da aynı gibime geliyor. Tam bir yumuşaklık hissedemedim. Deyim yerindeyse kazık gibi olma durumu devam ediyor. Önlerden ''tıs tıs'' sesi geliyor ama arkalarda bu durum yok. Bu kadar sert olması normal mi, ben mi aşırı iyileşme bekledim yoksa?

Upvote 0

Geri
Üst Alt