Golf 8 marşpiyel

Golf8m

Üye
İsim
Hakan
Araç
Golf 8
Arkadaşlar merhaba golf 8 aracıma marşpiyel yaptırmak istiyorum. İnternetten alıp dışarda taktırmak mı gerekiyor yoksa tuningcilerde bulunur mu? Fikirlerinize açığım şimden teşekkür ederim

Tuning isletmelerde var ama komple set icinde satıyorlar, sadece marspiyel olarak vermiyorlar. Yinede sormakta fayda var. Boyle bir yer bulursanız zaten montajınıda yapar büyük ihtimal ile. İnternette satilan ürünler ozellikle 1000 tl alti olanlar bir ise yaramaz alıp iade etmisligim var gecen sene

Ben internetten alsam tuningciler montaj yapar mı hocam ? Sizin önereceğiniz bir model var mıdır?

Esnaf para ile herseyi yapar, kimisi iki kilo silikon basar, kimisi vida atar, modifiye esnafi az cok bu islerden anlar ama iyisini bulmak lazim. Tavsiye edebilecegim bir esnaf yok, ben Setine uc ay once iki bin tl vererek taivan bady kit icinde gelen marspiyelleri zor bela istanbulda bir esnafta buldum. Boyasiz sekilde aldim. Toplamda dort parca ürün.
İnanin tavsiye edebilecegim bir ürünü iki yildir ilanda bulamadim. En son İstanbul da akılı garaj dan aldım . Henuz boya ve montaj yaptirmadim. İsterseniz insta uzerinden kontrol edip iletisim kurabilirisiniz

Geri
Üst Alt