Golf 7 multimedia tavsiyesi

omerb60

Yeni Üye
İsim
ömer
Araç
golf 7 1.6 tdi
merhabalar arkadaşlar 2015 model golf 7 aracım var torpido da cd changer mevcut ancak aracım applecarplay ve geri görüş kamerası desteklemiyor en uygun maliyetle nasıl halledebilirim yardımcı olan kişilere şimdiden teşekkür ederim

Hos geldiniz

Rcd330 serisi ile 7000 tl civarina çözebilirsiniz 6.5”

Yada unite ekran usb port alarak 16-17 bine çözebilirsiniz 8” cam ekran

hoşbuldum @HONEY peki sadece ünite ve usb port alıp ekran değiştirmeden olur mu

Ekran destekler uyar
Bendeki ünitenin aynısı. Cracksiz çalışır mı 8" yeni ekran eski üniteyle? Bu 8" lik mat ekranların benim üniteye uyumlu navigasyon tuşsuzu var mı ustam? Yoksa Mat ekranlı 8" lik navigasyonlu bir ünite mi almalıyım? 8" mat ekranlı sistemin en yüksek donanim versiyonu hangisi acaba? Üst üste sorduğum için kusuruma bakmayın.

Son düzenleme:
Bendeki ünitenin aynısı. Cracksiz çalışır mı 8" yeni ekran eski üniteyle? Bu 8" lik mat ekranların benim üniteye uyumlu navigasyon tuşsuzu var mı ustam? Yoksa Mat ekranlı 8" lik navigasyonlu bir ünite mi almalıyım? 8" mat ekranlı sistemin en yüksek donanim versiyonu hangisi acaba? Üst üste sorduğum için kusuruma bakmayın.

Ekranın crack ile bir iliskisi yok hocam

8” destekler uniteniz nav tuslu yada tussuz farketmez arastirmaniz lazım ben mat ekran 8” nav tussuz gormedim

En yuksel donanim versiyonu diye birsey duymadim bilmiyorum ekranlarda

Ekranın crack ile bir iliskisi yok hocam

8” destekler uniteniz nav tuslu yada tussuz farketmez arastirmaniz lazım ben mat ekran 8” nav tussuz gormedim

En yuksel donanim versiyonu diye birsey duymadim bilmiyorum ekranlarda
Ekran için sormamıştım hocam, glovebox dedikleri ünite için, Forumda sizden alışveriş yapan arkadaşları görünce bilginiz dahilinde olabileceğini düşünerek sormuştum. Mat 8" ekranlı cihazı düşünmeye başlamamın sebebi aracımdaki sistemi hırsızlığa karşı olabildiğince korumak adına eski modelmiş gibi (AA ve Apple Carplay olsun yeter)muhafaza etmek. Bulunduğum yerde bolca ikinci el ilanı gördüğüm için korktum açıkçası.

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt