Alınık Golf 7 Highline Orijinal Led Stop

hakline

Üye
İsim
Yusuf
Araç
golf 7 1.6 tdi
Golf 7 comfortline aracım için orjinal highline led stop arıyorum temiz ,tamirsiz,kırıksız olmalı . İstanbul içi elden teslim alabilirim . Herkese iyi forumlar

@hakline Hayırlı olsun, gizli özellikle sinyali çakarlı yapmadan çalışmıyormuş öyle duydum. Çok yakışıyorda bu stoplara :) :)

Hayırlı olsun. ne kadara buldunuz hocam
Hocam ben 6 ya aldım yani karaborsa gibi bir şey bulmak çok zor sağolsun bir arkadaş yardımcı oldu onun sayesinde montajı da o yaptı . Sadece kablo kaldı dıştaki stoptan içtekine kablo çekilecek sinyal için ona da bi 100-200 gibi bir rakama hallederim diye düşünüyorum

@hakline Hayırlı olsun, gizli özellikle sinyali çakarlı yapmadan çalışmıyormuş öyle duydum. Çok yakışıyorda bu stoplara :) :)
Hahahahaha hocam geçen bir yer de gördüm aynadaki sinyal yanınca dıştaki sinyal yanacak sonra bagajdaki yanacak o çok hoşuma gitti bulursam videosunu atarım birazdan

Evett . Stopları bulduk ve montajımız tamamlandı bir retrofiti daha tamamlamış olduk yavaş yavaş geliyoruz
Hocam merhaba, gruba yeni katıldım. conf aracıma orj çıkma stop buldum. yanmayan bagaj kısmı için nasıl bir yol izleyebiliriz?

Geri
Üst Alt