Sıfır km golf almak istiyorum önerileriniz nelerdir

Engin_cakir

Yeni Üye
İsim
Engin
Araç
Golf
Merhaba arkadaşlar sıfır km golf almak istiyorum önerileriniz nelerdir bana genel olarak güncel süreç hakkında bilgi verebilir misiniz ?

Merhaba arkadaşlar sıfır km golf almak istiyorum önerileriniz nelerdir bana genel olarak güncel süreç hakkında bilgi verebilir misiniz ?
Selamlar,

Golf olmasada yakin zamanda sıfır leon aldim. Bu süreçteki tecrübelerim şu şekilde oldu.

En önemli konu aracın bulunması: Bayiler size sürekli araç yok isminizi alıyorum geldiğinde arayacağım gibi şeyler söyleyecek. Biraz ısrarcı ve sürekli takip ediyor olmalısınız. (İzmirdeki 3 vw bayisinden 2 si sıra almadığı araçların ekrana her ayın 5 ile 10 u arası yüklendiği ve ilk gelenin kaptığını söylüyorlar)

Kulaktan dolma bir bilgi: bayiler araçları gerçekten ihtiyaç sahibi ve kullanacak kişilere satmak istiyor. Aile profili çizmek önemli olabilir
* Tek başıma aylarca sordum ancak eşimle ilk bayiye gittigimizde aldık. (Tesadüfte olabilir)

Araçı bulduğunuzda geri kalan herşey çorap söküğü gibi geliyor. Bayiler yasal olmasa da zorunlu aksesuar satmaya ve sigorta kaskoyu bayide yaptırmaya çalışacaktır. Size kalmış bir durum aracı kaçırmamak için ben yaptırdım.

Kredi durumuda ayrıca çok önemli, şu an bildiğim kadarıyla çok düşük oranlarda, çok az bir vadeyle veriyorlar. Bu konuyuda araştırmanızı öneririm.

Allah isteyen herkese nasip eder inşallah.

golf hele ki 1.5 r line için asla sıraya filan yazıldım diye heveslenmeyin 3 adet bayiden hesapta 4 aydır haber bekliyorum yalandan başka birşey yok, tarihinin en fazla satışın yapıldığı mayıs ayında halen utanmadan sıkılmadan araba yok diyorlar, işin kötüsü şikayet edebileceğin de bir makan mevki yok cimerden yazdım doğuş otonun ceo suna yazdım bir gelişme olmadı

Hersey gonlunuzce olsun insallah.Eger bir araciniz var ise takas teklif edin. Ayrica aileniz ile gidin pesinat birakabilirim siraya yazilmak istiyorum diyin hocam st ciddi oldugunuzu anlasin ilgilenir diye dusunuyorum.

Hersey gonlunuzce olsun insallah.Eger bir araciniz var ise takas teklif edin. Ayrica aileniz ile gidin pesinat birakabilirim siraya yazilmak istiyorum diyin hocam st ciddi oldugunuzu anlasin ilgilenir diye dusunuyorum.
ahh ahh hocam bu dediklerinizin hepsini yaptım hatta kötü örnek bile olacak 5-100 arası fark bile verebilirim dememe karşın doğuş yoktan başka bir kelime kullanmıyor, tahmimice kendi şiretlerine araçları satışını yaparak ardından düşük km olarak DOD üzerinde 300 400 bin farkıyla satışını yapıyor

Selamlar,

Golf olmasada yakin zamanda sıfır leon aldim. Bu süreçteki tecrübelerim şu şekilde oldu.

En önemli konu aracın bulunması: Bayiler size sürekli araç yok isminizi alıyorum geldiğinde arayacağım gibi şeyler söyleyecek. Biraz ısrarcı ve sürekli takip ediyor olmalısınız. (İzmirdeki 3 vw bayisinden 2 si sıra almadığı araçların ekrana her ayın 5 ile 10 u arası yüklendiği ve ilk gelenin kaptığını söylüyorlar)

Kulaktan dolma bir bilgi: bayiler araçları gerçekten ihtiyaç sahibi ve kullanacak kişilere satmak istiyor. Aile profili çizmek önemli olabilir
* Tek başıma aylarca sordum ancak eşimle ilk bayiye gittigimizde aldık. (Tesadüfte olabilir)

Araçı bulduğunuzda geri kalan herşey çorap söküğü gibi geliyor. Bayiler yasal olmasa da zorunlu aksesuar satmaya ve sigorta kaskoyu bayide yaptırmaya çalışacaktır. Size kalmış bir durum aracı kaçırmamak için ben yaptırdım.

Kredi durumuda ayrıca çok önemli, şu an bildiğim kadarıyla çok düşük oranlarda, çok az bir vadeyle veriyorlar. Bu konuyuda araştırmanızı öneririm.

Allah isteyen herkese nasip eder inşallah.
Merhaba değerli bilgi önerileriniz için teşekkür ederim. Darısı bizim başımıza inşallah. Bende kullanmak için almak istiyorum bayiye gitmeden bilgi edinmek istedim. Adınıza sevindim kazasız belasız inşallah

Teşekkür ederim önerileriniz için. Sanırım siz aldınız aracınızı şunu merak ediyorum bayiye önerilen satış fiyatından mı aldınız yoksa onlar başka bir fiyat teklifindemi bulunuyorlar.

Öneri;
1-
kopara almadıkları sürece "sıraya yazdık!" derler, inanmayın. önce koparayı atın,

2- sipariş numarasını bayiinizden alın,

3-elinizde mevcut aracınız var ise sipariş ettiğiniz arabanız gemi üzerinde olana kadar satmayın. gemiye yüklendikten sonra satın çünkü 1-2 haftaya kadar gelir derler 2 ay daha bekletirler. en sağlıklısı sipariş numarasından kendiniz takip etmeniz olacaktır.

4- doğuş oto dışındaki bayiiler hava parası alır bunu da "koruma paketi" adı altında fatura keserler cam filmi kaput koruma vs. diye onun için ekstra 100bin kenarıya paranızı ayırın sonra sürpriz olmasın.

5- kasko sigortayı zorunlu kılarlar eğer krediyle alırsanız evet bayiiye yaptırın. ancak peşin para ile alıyorsanız öyle yasal bir zorunluluğu yok. arabanın faturası kesildikten sonra isterse ağzıyla kuş tutsun öyle bi zorunluluk yok.

6- https://www.golftutkusu.com/topic/19633-sifir-arac-teslimat-suereleri/ sipariş veren arkadaşların(geçmişte bende buradaydım) yaşadıklarını paylaştığı konu. takipte kalın iyi tecrübeler edinirsiniz.

Saygılar

Satış temsilcisinin söylediğine göre fazlaca t roc ve diğer modellerden gelmesine rağmen golf çok sınırlı geliyormuş, özellikle de 1,5 motor olanlar.. Bu yüzden takas ve aksesuar parasını baya bir fazlaca istiyorlardı..

Son düzenleme:
Teşekkür ederim önerileriniz için. Sanırım siz aldınız aracınızı şunu merak ediyorum bayiye önerilen satış fiyatından mı aldınız yoksa onlar başka bir fiyat teklifindemi bulunuyorlar.
Hocam benim durumum biraz farklı ben 2 seneye yakın zamandir bekliyordum son birkaç aydır da bayağı darlarım satıciyi . Liste fiyatından aldım, sadece üzerine ekli birkaç opsiyonu ve renk farkı vardı.

Geri
Üst Alt