Siparişim ve aldığım fiyat değerlendirmesi

@magic teşekkür ederim araç geldiğinde %5 %5.5 gibi bir indirim sözü aldım. Tabi araç gelince her şey belli olacak. Yalnız yazınızda " madem öyle 6,5' medianın da son modelinin gelmesini garantileyin: yani bir de geri görüş kamerası ekletin.." cümlesini anlayamadım. Eğer geri görüş kamerası eklemezsek 6,5" te firmware farkı mı donanımsal fark mı oluyor? 
evet donanım ve yazılım farkı oluyor, app connect, mirrorlink yüklenemiyor, bu bağlantı bu forumda ortaya çıkarıldı, onlarca örnekte test edildi, bilgi kesin, risk alıp almamak sizin tercihiniz tabi...

@yusuf@budak1903@emany bütçemi ciddi anlamda zorladım artık donanım ekletemiyorum. @magic sanırım risk alacağım 6,5" için :/
Hocam ekletin bence. Sonrasinda 1000 lira gibi bir farkla aracınızda navigasyonun kralı olan google navigasyonu calistirabilirsiniz.

Diğer programlari saymiyorum bile.

636ba00e4ca2adac0c9022fc40c18daf.jpg

9e6d9d5e976187aabae084a60bd6ac6b.jpg

6894f4259a12f4615b3d0139eafa5d41.jpg

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri görüş kamerası 600 TL civarında birşeydi. Kesinlikle ekletin risk almayın! 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam ekletin bence. Sonrasinda 1000 lira gibi bir farkla aracınızda navigasyonun kralı olan google navigasyonu calistirabilirsiniz.

Diğer programlari saymiyorum bile.

Nasıl oluyor açıklarmışım? Benim siparişimde geri görüş kamera var. Composition medya  6.5 inch ekran var!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Nasıl oluyor açıklarmışım? Benim siparişimde geri görüş kamera var. Composition medya  6.5 inch ekran var!
1100 tl civarı ek ücret verip serviste bu özelliği actiriyorsunuz. Sonra telefonu usb ile aracınıza bağlıyorsunuz. 

1100 tl civarı ek ücret verip serviste bu özelliği actiriyorsunuz. Sonra telefonu usb ile aracınıza bağlıyorsunuz. 
Eksik yerleri tamamlayalim.

Androidse boyle Yusuf hocamin dedigi gibi.

Apple kullaniyorsaniz usb soketiniz de degisiyor.

Apple :)  . fakat servis böylenize bilgi vermedi?

aracı hayırlısı ile teslim alalım bakalım :)  teşekkür ediyorum bilgi için

Apple [emoji4] . fakat servis böylenize bilgi vermedi?aracı hayırlısı ile teslim alalım bakalım [emoji4] teşekkür ediyorum bilgi için
Servis bilmiyor zaten bu isi.

VW kisminda ilk yapanlariz Ankara olarak. Servise israrla ogrettim diyebilirim.

Suan aracimda sorunsuz kullaniyorum.

Geri
Üst Alt