[ALINIK] Golf 7.5 Ön Cam Sensörlü

bnyamnclak

Üye
İsim
Bünyamin
Ufak bi taşın sekmesi sonucu Aracımın ön camı çatladı aramızda şerit takibine geçmiş arkadaşların sağlam camı var ise talibim şayet çıkmaz ise servis yolunu tutacağım

7,5 ön camı sensörlü olması gerekiyor

Kaskonuz var mıydı hocam ? Kaskoya şerit takipli cam dahi aldırılabiliyor artık cebinizden çok komik farklar ödeyerek

Kaskonuz var mıydı hocam ? Kaskoya şerit takipli cam dahi aldırılabiliyor artık cebinizden çok komik farklar ödeyerek

Sırf çerçevesiz ve kararan dikiz aynası ve yağmur far sensörü için ön cam değiştirmiş biri olarak şuan servisin cam değişimi fiyatı
SelamınAleyküm 12k
Sırf cam şerit takipli olsun normal sensörlü olsun 7789₺ + Sensör Jeli + Yapıştırma Apararları + İşçilikleri 12k

Geçen sene 2894₺ ye almıştım camı 😅😅

Malum piyasa şartları belli hemde araca durduk yere 12k hasarkaydı yansıtmanın bi mantığını göremedim hazır şerit takibe geçmiş ve elindeki camı sağlam olanlarında değerlendirmesi için daha mantıklı geldi
Win win meselesi gibi ☺️

Yorumunuz ve öneriniz için teşekkür ederim hocam 🙏🙏

Sırf çerçevesiz ve kararan dikiz aynası ve yağmur far sensörü için ön cam değiştirmiş biri olarak şuan servisin cam değişimi fiyatı
SelamınAleyküm 12k
Sırf cam şerit takipli olsun normal sensörlü olsun 7789₺ + Sensör Jeli + Yapıştırma Apararları + İşçilikleri 12k

Geçen sene 2894₺ ye almıştım camı 😅😅

Malum piyasa şartları belli hemde araca durduk yere 12k hasarkaydı yansıtmanın bi mantığını göremedim hazır şerit takibe geçmiş ve elindeki camı sağlam olanlarında değerlendirmesi için daha mantıklı geldi
Win win meselesi gibi ☺️

Yorumunuz ve öneriniz için teşekkür ederim hocam 🙏🙏
Fiyatlar gerçekten uçmuş, yalnız kasko firmanızla görüştünüz mü ben tramere işlemiyor diye biliyorum bu cam değişim olayları ama kasko firmasından firmasına göre farklılık gösterebiliyor demek ki. Ne demek rica ederim...

Şerit takip kamerası bana da şart kuru kuruya ACC gitmiyor artık :)

Fiyatlar gerçekten uçmuş, yalnız kasko firmanızla görüştünüz mü ben tramere işlemiyor diye biliyorum bu cam değişim olayları ama kasko firmasından firmasına göre farklılık gösterebiliyor demek ki. Ne demek rica ederim...

Şerit takip kamerası bana da şart kuru kuruya ACC gitmiyor artık :)
Benim araç manuel pek mantıklı gelmiyor bana

Cam değişimlerinde kasko firması dosya açma zorunlulu var ve hasar kaydı işler elden ödeme yaptığım halde tramerime işlenmişti Zamanında tramerimden sildirmiştim sonrasında tabi işlemez diyen firma ve kişilerede pek aldırış etmemek lazım

Benim araç manuel pek mantıklı gelmiyor bana

Cam değişimlerinde kasko firması dosya açma zorunlulu var ve hasar kaydı işler elden ödeme yaptığım halde tramerime işlenmişti Zamanında tramerimden sildirmiştim sonrasında tabi işlemez diyen firma ve kişilerede pek aldırış etmemek lazım
Manuel diye her görmeyin acc olmasaydı en az 2-3 kez tampon değiştirmiştim. Çok kez kazadan kurtardı front asist

Manuel diye her görmeyin acc olmasaydı en az 2-3 kez tampon değiştirmiştim. Çok kez kazadan kurtardı front asist
ACC bende de var hocam sizi kurtaran ötme sesidir evet benide kurtardığı çok oldu

Şerit takip manuel de bana pek mantıklı gelmiyo kendi aracım için otomatikte acc ve şerit takip tadından yenmez tabiki ☺️☺️

Front assist fren yapmaz hocam.
Front assist fren yapıyor sanıyordum üzüldüm şu an bir tık.

Konuya dönmek gerekirse 2017 model aracımdan söktürdüğüm cam elimde duruyor. 7.5 araçtan çıkma üstünde gelen cam Saint Gobain üretimi.
Tek bir kusuru var camda 2 tane ufak taş izi var eğer düşünürseniz özel mesaj atabilirsiniz.
Camın fotoğrafını paylaşayım.
IMG_20210718_191521.jpg
Bunun dışında herhangi bir kusuru yok cam serviste söküldü.

Geri
Üst Alt