Golf 7.5 j far ne kadar, nereden alınır?

MrMuscle

Yeni Üye
İsim
Kadir
Araç
Golf7
Golf7 aracımı 7.5 far, stop ve tampon takmak istiyorum fiyat bilgisi ve nereden takmam gerektiğini bilen ve yardımcı olabilecek var mı?

Golf7 aracımı 7.5 far, stop ve tampon takmak istiyorum fiyat bilgisi ve nereden takmam gerektiğini bilen ve yardımcı olabilecek var mı?
İzmir den bekta tuning taktırdığım yer. 2 sene garanti veriyor. Far dolu geliyor tak kullan. Aydınlatması süper 9250 tl ye taktırmıştım. Tavsiye ederim.

Ayrıca dediğim yerden tüm ihtiyaçlarını alıp taktırabilirsin ben öyle yapmıştım hepsi tek paket halinde..

Ef garaj kartal/maltepe tarafında bir yer . 7 ve 7.5 dönüşümlerinde fiyat olarak piyasaya göre daha iyi fiyatları var bir çok dönüşüm yapmışlar son zamanlarda sosyal medyada gördüm . Bende mk8 gti dönüşümü yaptırmıştım orda bir süre önce . İşciliklerinden memnun kaldım bakmanızı öneririm size

Sanırım orjinal 7.5 dönüşümden bahseyorsınuz,eğer öyleyse arka stop ve tamponda sorun yaşamazsınız,zira 7 ve 7.5 arka kısımda aynı ve parçalar birinitrine uyuyor,fakat ön tarafta durum öyle değil orjinal J far ve orjinal ön tamponu kullanabilmeniz için ön 2 çamurluğuda değiştirmeniz gerek çünkü nekadarda aynıymış gibi görünse 7 ve 7.5 far yapıları çamurluk kısmında farklı.
Eğer kasttetiğiniz değişim REPLİKA üzerineise ozaman 7 uyumlu 7.5 ön tampon,7 uyumlu 7.5 dizayn J far olarak aratmanız gerek,arka kısımda durum aynı problem yok yani..

Geri
Üst Alt