OTTOCAST Carplay kablosuz adaptör(kablodan kurtulduk)

@Recep Gül Hocam arada telefonla ıp adresine bağlanıp ottocast'in direk güncelleme varsa yapın ayda bir faydası çok oluyor

Emin değilim hocam, Carplay'in aktif olması gerekiyormu gerekmiyor mu ondan da emin değilim. Ama cihaz Bluetooth üzerinden bağlandığı için çalışma ihtimali yüksek diye düşünüyorum. @HONEY hocam daha iyi bilir sanırım. İade hakkınız varsa alıp deneyin olmazsa geri gönderirsiniz.

Çalışır hocam @Anilatay

Geçen hafta bu cihazı ben de temin ettim.
Ses konusunda USB ile fark göremedim. Bluetooth ile bağlanıp wifi den telefonla asıl iletişimi sürdürüyor kablosuz carplay standartı gereği. Dolayısıyla kullanım neredeyse aynı.
Sadece şarkı geçişlerinde yarım saniye fazladan geç alıyor(yazılım güncellemesi de yaptım değişmedi).
Navigasyon telefonu koyduğunuz yere bağlı olarak kötüleşebiliyor. Kablosuz bağlı diye cebinizde kalırsa GPS düzgün çalışmayabilir.
Telefon kablosuz bağlı olduğu için şarjı elbette çabuk bitiyor. Dolayısıyla bazen mecbur yine kablolu kullanıma devam ediyorum.
Değer mi değmez mi konusu kullanıcısına bağlı. Güzel bir lüks ama yanına bence kablosuz şarj da lazım. :)

Hocam başka bi yerde mevcutta kablolu carplay özelliği varsa onu kablosuza çevirir diye okudum. Benim aracımda kablolu carplay de yok. Yine de çalışır mı emin misiniz?

Pardon yanlış anlamisim

Hic bir isinize yaramaz

Geçen gün tüm gün kullandım cihazı. Gayet hoş. Kablosuz kullanmanın keyfi başka fakat! Telefonu kablosuz şarja bırakıp saatler sonra aldığımda ateş gibiydi. Biraz çekindim açıkçası kullanmaya. Normal bir durum mu?

Kalbosuz baglanma ozelligi tartisilir ama bunlarin youtube ve netflix destekleyen modelleri varmış oyle ise video isini çözmüş oluyoruz

Kalbosuz baglanma ozelligi tartisilir ama bunlarin youtube ve netflix destekleyen modelleri varmış oyle ise video isini çözmüş oluyoruz
Evet destekleyen modelleri var ama boyut büyüyor. Kaba olmaya başlıyor artık ondan dolayı kablosuz şarj kullanan birisiyseniz benim gibi saklama gözünü işlevsiz kılıyor

@Recep Gül hocam güncelleme geldi yeni 192.168.X.XXX gibi bir ıp adresi olur kullanma kılavuzunda da yazar. Talimatlar orada yazıyor nasıl update edileceği. Yaptıktan sonra aracı aç kapa yapmayı unutmayın.

Yine ıp adresini girdikten sonra ayarlar kısmından mode ve stream kısmında neleri kullanıyorsunuz? Bunların farkı nedir neyde durması lazım bilginiz var mıdır? Ben mode 3 de tutuyorum üstteki ayarın değeri de 149 da mesela bu neye göredir espirisini anlayabildiniz mi ?

@Recep Gül hocam güncelleme geldi yeni 192.168.X.XXX gibi bir ıp adresi olur kullanma kılavuzunda da yazar. Talimatlar orada yazıyor nasıl update edileceği. Yaptıktan sonra aracı aç kapa yapmayı unutmayın.

Yine ıp adresini girdikten sonra ayarlar kısmından mode ve stream kısmında neleri kullanıyorsunuz? Bunların farkı nedir neyde durması lazım bilginiz var mıdır? Ben mode 3 de tutuyorum üstteki ayarın değeri de 149 da mesela bu neye göredir espirisini anlayabildiniz mi ?
Güncellemeyi dün yaptım ayak üstü işe gitmeden hocam. Ayarlarlardaki o kısımlara bakmıştım.

Kullanma kılavuzunda bu modlar hakkında birşey yazmıyor. Modlarını değiştirdiğimde cihaz kendine reset atmış açıldığında ise error vermişti ve carplay açılmamıştı. Hatta böyleyken Update bile yapamamıştım cihazı reset deliğindeki tuşla reaetlemek zorunda kaldım.

Sanırım bu modlar, cihazı araca ve telefona bağladığınızda kendini ona göre ayarlıyor diye tahmin ediyorum.

Güncellemeyi dün yaptım ayak üstü işe gitmeden hocam. Ayarlarlardaki o kısımlara bakmıştım.

Kullanma kılavuzunda bu modlar hakkında birşey yazmıyor. Modlarını değiştirdiğimde cihaz kendine reset atmış açıldığında ise error vermişti ve carplay açılmamıştı. Hatta böyleyken Update bile yapamamıştım cihazı reset deliğindeki tuşla reaetlemek zorunda kaldım.

Sanırım bu modlar, cihazı araca ve telefona bağladığınızda kendini ona göre ayarlıyor diye tahmin ediyorum.
Modların kullanma kılavuzunda yazmaması çok ilginç hocam, mode 3 de ve 149 yazan yerde kullanınca daha bi hızlı olduğu kanaatine vardım kendimce. O ayarları değiştirip kırmızı butonlu SUBMIT butonuna basınca kaydediyor bende error vermedi hiç

Geri
Üst Alt