Golf 7 için Highline Ünite

mcankaya52

Üye
İsim
ahmet
DB5549BE-EBAA-4404-B796-5FF20F3CBA9B.pngmerhaba bu üniteyi comfortline araca takmak istiyorum herhangi bir kodlama ve ekstra kablo istiyormu

Ekli dosyalar

• 422C6427-7F7C-4B20-BD84-61493CC17874.png
    422C6427-7F7C-4B20-BD84-61493CC17874.png
    253.1 KB · Görüntüleme: 20

Bu üniteyi crack layıp kablosu ile beraber yapıp göndercek biri yokmu maliyeti neyse vereyim..
Apple app connect falan istemiyorum sadece görüntü olsun bluootot usb çalışşsın yeter bu arada kendi ünitemde bluoototlu ve usb girişli zaten sadece içerdeki ekran büyüsün istiyorum

Crack yaparim. Torpido tesisat da mevcut elimde
Hocam üniteyi aldım hazır elimde 819a hem torpidokaki ana ünite hem ekran hemde çerçeve hazır bunu sana göndersem çalışcak şekil bana geri gönder maliyet nedir özelden yazıver

Boyle acik sozlu kardeslerimi seviyorum, iyiki varsiniz saygilar.
Valla müdürüm bende esnafım bedavaya durmuyor sonuçta kimse dükkanda herkes bilgisi dahilinde birşeyleri pazarlicak sanatkarlığını ustalığını yapıcak.. Bunlar bedava değil karşılı olcak elbet

Valla müdürüm bende esnafım bedavaya durmuyor sonuçta kimse dükkanda herkes bilgisi dahilinde birşeyleri pazarlicak sanatkarlığını ustalığını yapıcak.. Bunlar bedava değil karşılı olcak elbet
Abi simdi burda ne anlatmaya calistin, inan valla anlayamadim.

Kesinlikle yanlis anlama
Sadece anlayamadigim icin soruyorum saygilar

Abi simdi burda ne anlatmaya calistin, inan valla anlayamadim.

Kesinlikle yanlis anlama
Sadece anlayamadigim icin soruyorum saygilar
açıksözlü demişsin ya diğer arkadaşa bende onu savundum haklı adam isticek kaç para ise açık açık söylicek diye

Bu ünitenin aynısı bende var geri görüş kamerası çalıştırıyor aracımda mevcut

Geri
Üst Alt