Golften Megane 4 e geçiş

Aram1tH

Üye
İsim
Emre
Arkadaşlar merhaba 2020 model 45.000 kö, 1.0 midline plus araç sahibiydim, manuel vites olduğu için araç ailede ihtiyaç ve dizimdeki sorun nedeniyle otomatik vites elzem olmuştu, günlerce ilan kovaladım takas teklifleri yaptım ancak manuel olunca çoğu kişi yanaşmıyordu. Bayileri gezdim vs çoğu firmada araba yok yada belli baz modeller öne sürdüler oda min 1 ay sonra teslim. En son renoya gittim en nihayetinde megane icon cam tavanlı 1.3 140 hp edc cosmo mavi araç hoşuma gitti hem sıfır olması hemde full donanıma sahip olması ve takas yoluyla 15 güne teslim ederiz demeleri bi anda aklıma yattı fark olarak 300k istediler. 20k kapora verdim golf şuan bende o süre zarfında km sınırı olmadan kaza bela yapmazsak megane gelince golfü teslim edicem. Bu pıyasada mantıklı hamle gibi oldu sanki boş manuel golfü verip full ve otomatik megane aldım. Kalite marka algısı vs tabi ki var ancak yeni yada sıfır araçta başka şansım neredeyse yoktu. Araba 1 milyona geldi kabaca hesap ile. İlanlarda 1.2 milyon ile 1.3 milyon arası yazıyorlar bu araca,Bu paralara yüksek model düşük km bir araç bulamadım açıkcası gönlüm halen vag grubunda olmasına rağmen. Böyle bir karar aldım düşüncenizi öğrenebilirmiyim?

Hayırlı olsun çok çok iyi akıllıca mantıklı tercih güle güle kullanın.

Hayırlı olsun çok çok iyi akıllıca mantıklı tercih güle güle kullanın.
Hocam çok teşekkürler, umarım dediğiniz gibi mantıklıdır. Buradaki arkadaşlarımın yorumları çok önemli olacak.

Alınmış alınmıştır artık, yorumu manasız olur. Güle güle kullan, kazasız belasız.

Güke güle kullanın … aldığınız renoda güzel ataç. İçiniz rahat olsun güle güle kullanın

Geri
Üst Alt