Golf 7 halojen fardan basix zenon fara geçiş yardım

mcankaya52

Üye
İsim
ahmet
Merhaba arkadaşlar yeni çıkma basix zenon far aldım bir türlü randıman alamadım anlaya bir arkadaş varsa bi yardımcı olabilirmi

İçine led koyup AFL yi çalıştırmadıktan sonra yan sanayii far alıp 360 led takın daha mantıklı, o zaman niye orijinal tercih ediyorsunuz onu anlamadım
Valla tercih meselesi niye dersen benim gözümde yan sanayiler gerçekten güzel durmuyor yan sanayi olduğunu belli ediyor

Upvote 0

Teşekkürederim hocam aradığım cevap buydu..
Far yıkama ve afl yi kullanmicam zaten
Uzun kısa sinyal ve mümkünse direksiyonu çevirence içte yanan viraj lambası yanması yeterli
İlk takıldığın aynı sizinki gibi titreme vardı
Şuan bir arkadaş kodladı ama yine olmadı sağ taraftan arıza ışığı yakıyor ..
Zenonları çıkarıp içine led takmamımı öneriyorsunuz..
Osramda kullandım d3s yan ürünü wolframda kullandım. Yeni ışık oto osramın türkiye distribütörü. Ama alirxpressten 40 bn lümen 6000k d3s soketli led d3s ampul aldım. Aydınlatması harikaydı.

Upvote 0
Osramda kullandım d3s yan ürünü wolframda kullandım. Yeni ışık oto osramın türkiye distribütörü. Ama alirxpressten 40 bn lümen 6000k d3s soketli led d3s ampul aldım. Aydınlatması harikaydı.
Orjinal basic bixenon her zaman iyidir. Sonuçta oem far ve mercek. Birde mercek temizlendi mi mükemmel aydınlatma olur. Ben mercek temizlettim. Çok harika oldu. Moral bozmak yok. Dediğim adımları uygulayın tertemiz olacaktır. Yok bcm yok afl yok gateway yok far yıkama aman diyeyim hocam herşey pahalı dikkat et aman ha! Öyle bu lazım o lazım diyenlerede aldırma. Tecrübem ile sabittir .

Upvote 0
Orjinal basic bixenon her zaman iyidir. Sonuçta oem far ve mercek. Birde mercek temizlendi mi mükemmel aydınlatma olur. Ben mercek temizlettim. Çok harika oldu. Moral bozmak yok. Dediğim adımları uygulayın tertemiz olacaktır. Yok bcm yok afl yok gateway yok far yıkama aman diyeyim hocam herşey pahalı dikkat et aman ha! Öyle bu lazım o lazım diyenlerede aldırma. Tecrübem ile sabittir .
Verdim soket siparişini hocam gelsin birde iyi bir kodlamacı ile çözerim bu işi inşallah.. Merak ettiğim siz normal zenon ampulu çalıştıramadınızmı da o yüzden led anpül taktınız..
Birde farın içindeki viraj farlarınız çalışıyormuydu..
Ayrıca mercekleri kendimiz temizlteyebilirmiyiz..
Yardımlarınız için teşekkürederim..

Upvote 0
Şu iş bir çözülsün ilk yapacağım basic xenon takmak olacak tabii xenon ampulü ile led taktıktan sonra bir anlamı zaten yok.

Upvote 0
Şu iş bir çözülsün ilk yapacağım basic xenon takmak olacak tabii xenon ampulü ile led taktıktan sonra bir anlamı zaten yok.
Xenon merceği diyecektin galiba..
Evet anlamsız olabilir ona bakarsan herkes çin malı taktırıyor benim içinde o anlamsız..
İlk hedef zenon ampülü çalıştırmak benim için ..
Eva garage çorludaki arkadaş bu işi sorunsuz yapmış çalıştırmış ve you tube da yayınlamış bizede bu ilham oldu..
Siz bunu nasıl yaptığının peşine düşüceğinize daha çok işin dedikodusundasınız maalesef..

Upvote 0
Verdim soket siparişini hocam gelsin birde iyi bir kodlamacı ile çözerim bu işi inşallah.. Merak ettiğim siz normal zenon ampulu çalıştıramadınızmı da o yüzden led anpül taktınız..
Birde farın içindeki viraj farlarınız çalışıyormuydu..
Ayrıca mercekleri kendimiz temizlteyebilirmiyiz..
Yardımlarınız için teşekkürederim..
D3s xenon ile çalıştırdım. Ama performansını beğenmedim led ile değiştirdim. Viraj aydınlatma içinde kodlama ile yapılıyor. Benim far camı çok kötü durumdaydı. Orjinal camlar ile değişim yaptırdım. İçi açılınca mercek vs herşeyi temizlettim.

Upvote 0
Xenon merceği diyecektin galiba..
Evet anlamsız olabilir ona bakarsan herkes çin malı taktırıyor benim içinde o anlamsız..
İlk hedef zenon ampülü çalıştırmak benim için ..
Eva garage çorludaki arkadaş bu işi sorunsuz yapmış çalıştırmış ve you tube da yayınlamış bizede bu ilham oldu..
Siz bunu nasıl yaptığının peşine düşüceğinize daha çok işin dedikodusundasınız maalesef..
Gereksiz bir yorum olmuş. daha keskin bir cevap yazmaya gerek görmüyorum. herkesin senin kadar uğraşmaya vakti olmayabilir di mi ?

Upvote 0
Gereksiz bir yorum olmuş. daha keskin bir cevap yazmaya gerek görmüyorum. herkesin senin kadar uğraşmaya vakti olmayabilir di mi ?
Evet doğru gereksiz bir yorum oldu sizin yorum ne kadar gerekliydi bir işi oldurmaya öğrenmeye çalışan bir konu için siz bunu düşünün..

Upvote 0

Geri
Üst Alt