Golf 8 Impression Park Sensörü

eeznoraa

Yeni Üye
İsim
İbrahim
Herkese merhabalar.

İmression paket golf 8 alanlar park sensörü olayını nasıl halletti acaba?

Servis sadece ses uyarılı dandik bir şey takıyor.

Dışarıda ekrana yansıtmalı ön arka park sensörü taktıranlar bir sorun yaşadı mı? Stabil çalışıyor mu acaba?

Bir de takarken tamponlar dışında ön konsol filan sökülüyor mu?

Kafam çok karışık taktırıp taktırmamak konusunda.

Merhaba hocam, herkes çok güzel şekilde sorunsuz yaptırdılar. Tamponlar daki delikler tamponun arkasında belirgin zaten oradan deliniyor ısıtılarak içeriden deliniyor asla çapak kalmıyor. Ön tarafın ise sizde görmüşsünüzdür sensör yerleri hazırdır arkasına sensör geçiriliyor. Ön konsol sökülmüyor hocam. Şu ana dek yaptırıpta memnun kalmayan görmedim. İstanbul'da ikâmetgahınız sanırım bir çok Vag araçlarıyla ilgilenen yer yapar.

Cevap için çok teşekkür ederim. Birkaç yer de kasislerde filan devreye girdiğini filan okumuştum kafamı karıştırmıştı.

Bir de dediğim gibi trim sesi filan yapar diye ön konsolun sökülmesinden çekiniyordum.

Peki garanti konusunda durum nedir. Hani beyne filan kodluyorlar ya dışarıdan müdahale bir sıkıntı yaratır mı?

hocam bu konuda bende biraz arastirma yaptim. ender elektronikten gun aldim yaptirmak icin herhangi bir sorun olacagini sanmiyorum orjinal takiliyormus parcalar. bunu bile takmiyor olmalari golf ureten wv nin buyuk ayibi malesef 5 bin lik maliyetli bir parca takmiyorlar yani. Benim tek merak ettigim konu bunun garantiyi devre disi birakirmi falan o.

@IBS6134 @eeznoraa aldığınız bayiyi bi arayıp sormanızı tavsiye ederim yalnız işlem yapılan bütün arabalar genelde 0 km oluyor garantiyi hepsi bozardı o zaman diye düşünüyorum

hocam bu konuda bende biraz arastirma yaptim. ender elektronikten gun aldim yaptirmak icin herhangi bir sorun olacagini sanmiyorum orjinal takiliyormus parcalar. bunu bile takmiyor olmalari golf ureten wv nin buyuk ayibi malesef 5 bin lik maliyetli bir parca takmiyorlar yani. Benim tek merak ettigim konu bunun garantiyi devre disi birakirmi falan o.
Merhabalar. Ne kadara taktıracaksınız acaba? Bu arada yağmur sensörü de takılıyormuş. Sadece camdaki jele yağmur sensörünü ekleyip kodluyorlarmış. Altyapı hazırmış. Eğer park sensörü taktırırsam onu da taktırmayı düşünüyorum.

Yazdıklarınıza da %100 katılıyorum. Yani en azından arka park sensörü koymamaları ilginç böyle bir arabaya. Ben normalde tüm işlemleri bayi de yaparım. Fakat 8-9 bin fiyat çektikleri sensör uyduruk bir şey. Sadece ses veriyor. Ekrana yansıma filan yok.

Merhaba yagmur sensoru bana biraz bos is gibi geliyor :) ona verecegim parayi katlanir ayna icin kullanmak daha mantikli hocam. Ayrica park sensoru icin de 8000 civari bir fiyat aldim montaj dahil.

Bu işi Antalya'da yapan var mı ? aracın garantisini bozmadan yapacak bir işletme.

ben de Ender elektronik'te sensörleri taktırdım. Ancak beyinde sorun çıktığı için beklemedeyim. Parça hatalı gelmiş o yüzden yeni beyin bekliyorum. Epey de bir zaman oldu sanırım gümrükte çok uzun süre beklettiler önümüzdeki hafta gelmesi bekleniyormuş.

Bu arada park sensörü taktırırken, kör nokta ikaz sensörlerini de taktırırsanız işçilikten kurtulmuş olursunuz. Park sensörleri için arka tampon ve sol alt taraf söküldüğü için hem bir daha sök tak yaptırmamış olursunuz. Ben bütçe konusundan girişemedim o işe ancak aracı da sökülmüş öyle görünce keşke yaptırsaydım dedim.

Bursa’da yaptırmak isteyen varsa yardımcı olabilirim

herkese iyi günler dilerim yeni aracım golf 1.0 Impression aranızdayım sitede yazılan gizli özellikleri okuyorum haliyle de baya heyecan yaratıyor bu konuda Ankara da yardım edebilecek uzman bir firma var mı çok teşekkürler

ben de Ender elektronik'te sensörleri taktırdım. Ancak beyinde sorun çıktığı için beklemedeyim. Parça hatalı gelmiş o yüzden yeni beyin bekliyorum. Epey de bir zaman oldu sanırım gümrükte çok uzun süre beklettiler önümüzdeki hafta gelmesi bekleniyormuş.

Bu arada park sensörü taktırırken, kör nokta ikaz sensörlerini de taktırırsanız işçilikten kurtulmuş olursunuz. Park sensörleri için arka tampon ve sol alt taraf söküldüğü için hem bir daha sök tak yaptırmamış olursunuz. Ben bütçe konusundan girişemedim o işe ancak aracı da sökülmüş öyle görünce keşke yaptırsaydım dedim.
Ender elektronik'te 4 mayısta sensör takıldı ama beyin sorunu bende de oldu ve hala bekliyorum. Sizin beyin sorunu çözüldü mü acaba?

Geri
Üst Alt