ALINIK 3Q0 980 654H Lane Assist Kamera

Bu arada bu kamera uzun far asistani,tabela okuma destekliyor ayrica direksiyona elinizi dokunmadan 10 dakikaya kadar falan uzatabiliyorsunuz sureyi
Benim aracta da ayni Kamera takili inan 10 dk dan daha fazla Ankara’ da Necati usta Benim araci kullanirken o da sasirmisti

Benim aracta da ayni Kamera takili inan 10 dk dan daha fazla Ankara’ da Necati usta Benim araci kullanirken o da sasirmisti
Süresini uzatma durumunda sanırsam, uyarı sesleri vermeleri ve acil durum asistanını devreye sokma periyodik süreleri de 10 dk daha uzuyor diye biliyorum hocam. Mesela ilk freni yaptı tutmadığınızda direksiyonu hala tutmazsanız ikinci freni de 10 dk sonra yapıyor derken döngünün işleyiş aralıklarına 10’ar dk ekleniyor diye biliyorum öyle midir durum ?

Süresini uzatma durumunda sanırsam, uyarı sesleri vermeleri ve acil durum asistanını devreye sokma periyodik süreleri de 10 dk daha uzuyor diye biliyorum hocam. Mesela ilk freni yaptı tutmadığınızda direksiyonu hala tutmazsanız ikinci freni de 10 dk sonra yapıyor derken döngünün işleyiş aralıklarına 10’ar dk ekleniyor diye biliyorum öyle midir durum ?
Aynen
Uzun yolda mukemmel rahatlik
serit takip
Acc
Kornokta
Bunlar olduktan sonra Keyfine bak

Uyari verdikten sonra yanilmiyorsam 2 yada 3 uyari direksiyona dokunmazsan arac 4 luleri takip surat azaltarak araci saga cekip duruyor
Acil durum asistani devreye giriyor o zaman

Son düzenleme:
@belgehan Hocam nasıl hallettiğinizi anlatsaydınız bizde bilgilenseydik iyi olurdu. Mesela kameramı arızalıymış kodlamada mı sıkıntı vardı yada montajda bir noktada mı sıkıntı oluşmuş.
Hocam mesajınızı yeni gördüm, kamerayı değiştirdik, yeni kamerayı kodladık her şey düzeldi.

Bu kameralar çok hassas parçalar olduğu için kazalı araçlardan çıkanlar bakımından yediği ivme nedeniyle ya da yurtdışından kargoda gelirken aşırı sallantıdam lenslerinde sorun oluyor. Benim ilk taktığım parça da maalesef böyle lens odağı bir şekilde kaymış olduğu için arızaya düşüyordu.

Geri
Üst Alt