Kaput filmi hakkında

enes38

Üye
İsim
Enes
Araç
Golf mk8
Merhaba arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var birkaç yerden kaput filmi fiyatı aldım sizce en mantıklı olan hangisi;

1) oracal 5000tl (yetkili bayi)
2)ultimate 7500 tl (yetkili bayi)
3) 3m 2 yıl garantili 1800 tl (auto king)
4) 3m 5 yıl garantili 3600tl (auto King)

Peki bunlar içerisinde ne önerirsiniz veya önerdiğiniz bir ürün var mı

Şuan Kocaelindeyim hocam 6000 istemişlerdi steak olan Gebze’de bayisini bulamadım

Başka ne önerirsiniz hocam

Gebze ve çevresinde ürün veya iş yeri tavsiyesi olan yok mu ?

valla piyasa fiyatlarına pek hakim değilim bende yaptırmayı düşünüyorum ama 5000/7500 gibi rakamlar bence çok uçuk he neyin fiyatı düşük diyeceksiniz araçlar milyonu geçti haklısınız ama bana yüksek geldi

Bana da yüksek geliyor hocam en düşük fiyatı auto King verdi o da güvenilir mi bilmiyorum sizce iyi mi
valla piyasa fiyatlarına pek hakim değilim bende yaptırmayı düşünüyorum ama 5000/7500 gibi rakamlar bence çok uçuk he neyin fiyatı düşük diyeceksiniz araçlar milyonu geçti haklısınız ama bana yüksek geldi

Selamlar ben de yaptırmayı düşünüyorum da sıcak baktığım Sonax 'ın uyguladığı Auton Tech ürünleri var. Daha önceden yaptıran olup bilgi verebilirse efsane olur

Selamlar ben de yaptırmayı düşünüyorum da sıcak baktığım Sonax 'ın uyguladığı Auton Tech ürünleri var. Daha önceden yaptıran olup bilgi verebilirse efsane olur

Bizim araç 2017 araç sıfır alındığından beri 2 senede bir kaput filmini Sonax da yeniletiyorum. Bu yaz 4. değişim yapılacak.

2 senede bir değişim yapıldığı için, eski film hiç sorunsuz yağ gibi sökülüyor.

Sonax da işçilikten de malzeme kalitesinden de çok memnunum yıllardır.

.

Bizim araç 2017 araç sıfır alındığından beri 2 senede bir kaput filmini Sonax da yeniletiyorum. Bu yaz 4. değişim yapılacak.

2 senede bir değişim yapıldığı için, eski film hiç sorunsuz yağ gibi sökülüyor.

Sonax da işçilikten de malzeme kalitesinden de çok memnunum yıllardır.

.
Sonax da golf aracım için 2019 da ön kaput filmi yaptırmıştım. Denizli deki sonaxtan hiç memnun kalmadım. Daha önce seramik de kaplatmıştım. İşçilik berbattı. Sanayide olan kaput filmi kalitesindeydi taktıkları. Mümkün mertebe yakınından geçmem 🙂
Bu sene yenileteyim diyorum ama fiyatlar uçmuş gerçekten 😟

Geri
Üst Alt