Siparişte Revizyon Yapılması

FurcHT

Üye
İsim
Gürkan
Arkadaşlar merhaba,

Geçtiğimiz P.tesi günü Golf siparişimi verdim fakat siparişime ACC donanımını ayrıyetten ekletmek istiyorum. Bugün tatil olduğu için satış temcilcime ulaşamadım, ne kadar zaman zarfında siparişte revizyon yapılabiliyor bilginiz var mı? Şimdiden teşekkürler.

@furcHT hocam eğer siparişiniz üretime planlanma aşamasına gelmedi ise değişiklik yapılabilir, bu süre de çok değişken. St ile görüşmeniz mantıklı olacaktır.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@enpisagor Çok teşekkür ederim yorumunuz için. Bana henüz sipariş takip nosu da veremediler, bir hafta içerisinde sisteme düşeceğini belirtmişlerdi. Umarım ekleyebilirim :)  

@furcHT Eğer takip No yoksa değişebilir, takip No verilir, ordered konumumda olsa da schdulded olana kadar değişiklik hakkınız bulunur. Gönlünüzdeki araca bir an önce ulaşmanız dileği ile.

@FurcHT hocam tatil biter bitmez ekletin ben son bir ay kalana kadar ekleme yaptırdım arac 3 bucuk ayda geldi ne kadar revizyon o kadar gecıkme oluyor :'(

benim başımdan gectı ama telaşlanmayın planlamaya ne zaman girer bir fikrim yok

Arkadaşlar günaydın siparişimi veriyorum 75 bin lira anlaştık ne dersiniz. 

Screenshot_2016-05-20-09-37-43.png

Arkadaşlar merhaba,

Geçtiğimiz P.tesi günü Golf siparişimi verdim fakat siparişime ACC donanımını ayrıyetten ekletmek istiyorum. Bugün tatil olduğu için satış temcilcime ulaşamadım, ne kadar zaman zarfında siparişte revizyon yapılabiliyor bilginiz var mı? Şimdiden teşekkürler.
Hocam ST'ler bu konuda biraz yokuş yapıyor. Donanım ekletmek için bastırın. Size saçma sapan laf oyunları yaparlarsa kanmayın, üzerlerine gidin. 

Ben bunun kurbanı oldum, bu forumda kimseyi buna kurban etmemek benim foruma borcumdur. Yok aracınız üzerinde opsiyon yapamayız üretime girdi, üretime girme aşamasında, beni bağlamaz yenisini sipariş verin deyin geçin. 

@silvershadow hocamın daha önce adını hatırlayamadığım bir başlıkta belirttiği gibi ST'lere müşteri sonradan opsiyon eklemek isterse eklemeyin tarzı bişiyler diyor olabilir Doğuş nedeni ise müşteri sonrada vazgeçerse satmak zorlaşır mantığı. 

Ekletin hocam, yokuş yaparlarsa yapıştırın geçin. 

@Hk80 Hocam 80.700 den 75 e süper bir indirim almışsınız, %7 civarına geliyor, doğuş çalışanı indirimi böyle oluyor sanırım. Ancak araç normal highline olduğu için çeşitli bayiilerin elinde olması muhtemeldir. Benim tavsiyem böyle bir indirim alabilirken Can tavan da eklenmeniz. O da olunca bir highline full tabirine uyuyor :)

@Hk80 Hocam 80.700 den 75 e süper bir indirim almışsınız, %7 civarına geliyor, doğuş çalışanı indirimi böyle oluyor sanırım. Ancak araç normal highline olduğu için çeşitli bayiilerin elinde olması muhtemeldir. Benim tavsiyem böyle bir indirim alabilirken Can tavan da eklenmeniz. O da olunca bir highline full tabirine uyuyor :)

Hocam teşekkürler araç hazır zaten bayide.. Salı çarşamba gibi teslim olacak.. İndirim de Mart ayında giriş olduğu için yaptı. Ödeme yapmadan sizlere de sorayım istedim. 

@Hk80 Siparişimi veriyorum olunca 2-3 ay beklenecek sandım, o zaman hayırlı uğurlu olsun. Gayet donanımlı olmuş oldu, ve fiyatı ciddi anlamda uygun. Mart giriş olması bir şey değiştirmez sonuçta 0 km araba.

@enpisagor çok teşekkür ederim inşallah hayırlı olur doğuş oto kartal bayisinden alacağım. Kontrol etmeden ödeme yapılmalı mi? Araba depodaymis ordan göstermiyorlar. 

@enpisagor çok teşekkür ederim inşallah hayırlı olur doğuş oto kartal bayisinden alacağım. Kontrol etmeden ödeme yapılmalı mi? Araba depodaymis ordan göstermiyorlar. 
Hocam zaten araç kontrol edilip, stok sahasına veya depoya gidiyor, ben aldığım tüm araçların gemi tr yanaştığı gün, gümrük biter bitmez, ödemesini yaptım, araç bayiiye girdiği gün herşey hazır oluyor, yıkama ve pdi dan sonra hemen teslim alıyordum. Biraz Allah yardım ediyor diyelim, çok pimpirikli yaklaştım mı mutlaka birşeyler çıkıyor, bu nedenle biraz free düşünmek lazım gibi, tabii siz bilirsiniz.

Teşekkürler herkese @enpisagor hocam bende aynen öyle düşünüyorum hayırlısı olsun. Zaten fotoğraf gönderecek st araç bayiye gelince. 

Geri
Üst Alt