Golf 7 discovery pro ses gelmiyor

Aytac a

Yeni Üye
İsim
Aytac
Araç
Golf 7
Merhabalar arkadaslar,

Bende golf 7 2013 discovery pro ses sitemi var, bi kac gunden beri ses gelmiyor. Arada bi geliyor araci stop ettikden sonar yine ses gelmiyor. Diger hersey calisiyor. Bu konuda fikri olan varmi?

Discovery pro ses sistemi derken sanırım media üniteniz discovery. Teybinizi resetlemeyi denedinizmi yada arka kısımından soketlerini söküp taktınız mı. Bunları bir deneyin isterseniz.

Evet media unitesi, resetleme yaptim ve soketleride sokup baktim ama sorun halen devam ediyor. 3/4 gun hic ses gelmiyor sonra kendi kendine bir anda ses gelmeye baskiyor. Araci stop edip 1-2 dakika sinra tekrar calistirdimmi yine ses gelmiyor

Evet media unitesi, resetleme yaptim ve soketleride sokup baktim ama sorun halen devam ediyor. 3/4 gun hic ses gelmiyor sonra kendi kendine bir anda ses gelmeye baskiyor. Araci stop edip 1-2 dakika sinra tekrar calistirdimmi yine ses gelmiyor

Sanirim unite arizali

Yakininizda varsa odunc 3-4 gunluk arkadasiniz ile degistirip sonucu gozlemleyin

Sorun unitede, yanliz ne sorunu oldugunu bilmiyorum, bileniniz ve caresini nedir?

Merhaba sorununuz çözüldü mü aynı sorun bende de varda

Merhabalar arkadaslar,

Bende golf 7 2013 discovery pro ses sitemi var, bi kac gunden beri ses gelmiyor. Arada bi geliyor araci stop ettikden sonar yine ses gelmiyor. Diger hersey calisiyor. Bu konuda fikri olan varmi?
Üniteyi ne zaman almıştın ?

Ünitenizin bir kaç terminalinde sıkıntı var muhtemelen. Pcb üzerindeki küçük kaynak yanıkları olabilir. Farklı bir ünite takıp gözlemlemeniz en doğrusu olabilir.

Geri
Üst Alt