Hangi Model Kablosuz Carplay Android Box Ai Box ?

HONEY

İsim
BÜLENT
Selam ustadlar

Bu baslik altinda 2 senedir cok cesitli cihazlar aldim/sattim test ettim amator kullanici yorumlarimi bu konuda yapacagim

Konu hakkinda farkli modeller deneyimlerini duymak isterim Ottocast sahibi olmadim sadece ama onu kisa sure denedim bu yuzden yorum yapamayacagim

Not satis konusu degildir :)

Yaklasik aliexp alabileceginiz fiyat ve linkleride paylasacagim

Herkesin farkli ihtiyaclari ve beklentileri oluyor tam istediginiz neyse en ekonomik olarak nokta atisi yapmaniz icin paylasim yapmayi dusundum

Bu arada Depeche Mode cok severim :)

Ekli dosyalar

• IMG_9993.jpeg
    IMG_9993.jpeg
    158.2 KB · Görüntüleme: 81
  • IMG_9968.jpeg
    IMG_9968.jpeg
    182.8 KB · Görüntüleme: 79
  • IMG_9969.jpeg
    IMG_9969.jpeg
    183.8 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_9970.jpeg
    IMG_9970.jpeg
    189.9 KB · Görüntüleme: 67
  • IMG_9971.jpeg
    IMG_9971.jpeg
    185.3 KB · Görüntüleme: 67
  • IMG_9972.jpeg
    IMG_9972.jpeg
    183.6 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_9978.jpeg
    IMG_9978.jpeg
    177 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_9982.jpeg
    IMG_9982.jpeg
    158.4 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_9983.jpeg
    IMG_9983.jpeg
    151.5 KB · Görüntüleme: 81

Güzel konu teşekkürler...

bende sırf youtube için alacaktım bir ara...

Peki bu cihazların içinde senin önerin nedir bu değerli benim için...

Selam ustadlar

Bu baslik altinda 2 senedir cok cesitli cihazlar aldim/sattim test ettim amator kullanici yorumlarimi bu konuda yapacagim

Konu hakkinda farkli modeller deneyimlerini duymak isterim Ottocast sahibi olmadim sadece ama onu kisa sure denedim bu yuzden yorum yapamayacagim

Not satis konusu degildir :)

Yaklasik aliexp alabileceginiz fiyat ve linkleride paylasacagim

Herkesin farkli ihtiyaclari ve beklentileri oluyor tam istediginiz neyse en ekonomik olarak nokta atisi yapmaniz icin paylasim yapmayi dusundum

Bu arada Depeche Mode cok severim :)
Ben carlinkit 3.0 kullanıyorum çok memnunum.

Ara ünitelerin genellikle ses kalitesi düşüşüne sebep olduğu gibi olumsuz kullanıcı yorumları var. Hepsi bu etkileri doğurmasa da bu sebepten iyi bir araştırma ile satın almak gerekir diye düşünüyorum. En güzeli oem ürünler…

Bu arada depeche mode da golf seviyor hocam.

Madem konusu var illa ki burada kullanıp deneyimleyen arkadaşlar da olmuştur yorumlarınızı merak ediyorum.
CarLinkIt 3 mü 4 mü? CarLinkIt 3 Mirror link desteklemiyor diye biliyorum. Ses kalitesi ve hız olarak aralarında bariz fark var mı?
@HONEY

Konu güzel denk geldi. Ottocast daha dün elime ulaştı, bağlantı hızı fena değil 10 saniye içinde bağlanıyor, sadece bağlanana kadar ekranda bir süreliğine saçma bir görsel çıkıyor. Ses kalitesinde herhangi bir bozukluk hissetmedim. Hepsiburada dan 2100 TL’ye aldım.

Bir güncelleme yapayım; sabah arabaya binince daha dikkatli inceledim, ses kalitesi bir miktar bozulmuş, videodan müzik dinlerken de ses görüntü uyuşmazlığı 1-2 sn civarında.

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt