Golf 7 1.4 tsi csxa buji ngk PZKER7A8EGS buji gözüküyor ngk sitesinde IKER7A8EGS buji kullandı.

Premonition

Yeni Üye
İsim
Emre
Şimdi durum şöyle ben filtrelerimi yağımı hep internetten dispilitörlerden alırım. Ve sanayiden daha uygun hemde yüzde yüz orjinal oluyor. Filtremarketimden (kaymazlar oto) dan mann filtrelerimi cleanpex tende mobil 1 5w30 umu aldım. Herzamanki bujileri ise herzamanki gittiğim yeri aradım dediki 700-800tl dedi dedim senden alayım cünki internette ngk resmi distribütör satan yer bulamadım. dedim bunlardan alayım bakıma gittim antifrizimide aldım motul g13 antifrizimi hepsini değiştireceğim. Neyse bujileri benim ustanın üst katında parçaçısı var 3 katlı yer en alt servis ikinci kat parcacı 3üncü kat parçaçı depo ne ararsan var yani. Bu bujiyi aldım aşşağıya indim ngkdan aracımın model kodunu yazdım arattım PZKER7A8EGS i vardı birde PZKER7B8EGS ama bana verdiği parça IKER7A8EGS kalfa dedim abi çık baksınlar dedi çıktım sordum dedi şasi nodan ve motor no dan sordurdum dedim abi resmi siteden baktım bu değil dedim bu dedi bak üstünde csx yazıyor. Aşşağı çıkınca karşılarştor dedi karşılaştırdım aynıydı eve gelip PZKER7A8EGS ve IKER7A8EGS karşılaştırdım I lı versiyonun ucu biraz uzun ve ngk sitesinde sadece 1.0tsi gözüküyor. Ne yapıyım sizce araçta tekleme vs yok performansta biraz arttı ama belki bakımdandır. benzin acısında bişey diyemiyorum. Onu uzun yolda bilinir.

Ekli dosyalar

• IMG_2921.jpeg
    IMG_2921.jpeg
    137.6 KB · Görüntüleme: 4
  • IMG_2923.jpeg
    IMG_2923.jpeg
    95.7 KB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme:
Hocam aracınız 1.4 . Bujinin uzerinde 1.2 , 1.0 yaziyor, niye aldiniz onu anlamadim. 1.4 tsi icin kod 04E905601B , servisin bana verdi teklif formuna gore

Geri
Üst Alt