Golf 7 direksiyondan dönüşünde gelen çıtırtı

daima61

Yeni Üye
İsim
İbrahim
Araç
Golf 7
İyi günler daha önce başına gelen tamirini veya nedenini çözen varsa bilgi verirse sevinirim. 2016 golf 7 aracımın direksiyonda boşluk yok herhangi bir sürme vesaire alt takımdan gelen ses yok sadece iç kısımda direksiyonun sabit kısım ile dönen kısım arasında direksiyon cevrildiginde gelen bir çıtırtı sesi sinyal atmasının daha incesi bunun nedeni nedir acaba varsa daha önce başına gelen sorunu çözen var mıdır

Önemli bir şey gibi durmuyor ama yinede bu işten çok iyi anlayan bi ustaya göstermek lazım, golflerde bu kronik sorun daha öncede çok duydum bunu, geçmiş olsun

Upvote 0
Önemli bir şey gibi durmuyor ama yinede bu işten çok iyi anlayan bi ustaya göstermek lazım, golflerde bu kronik sorun daha öncede çok duydum bunu, geçmiş olsun
Teşekkür ederim ancak rahatsız edici ve artan bir ses direksiyon dönüşünde herhangi bir problem yok ses yogun oldugu için rahatsız ediyor

Upvote 0
Hocam zemberek bildigim kadarı ile direksiyon tuş takımı ile alakalı direksiyon tuşlarını kontrol etmedim edecegim
zemberek icinde sesi engellemek icin ozel yagli 3 adet lastik yuvarlak var. Onlar kaydiginda sargi ust uste binip ses yapabiliyor. Tum fonksiyonlar sorunsuz calissa da ses yapabilir. Çok rahatsiz iseniz sargiya islem yapilabilir

Upvote 0
zemberek icinde sesi engellemek icin ozel yagli 3 adet lastik yuvarlak var. Onlar kaydiginda sargi ust uste binip ses yapabiliyor. Tum fonksiyonlar sorunsuz calissa da ses yapabilir. Çok rahatsiz iseniz sargiya islem yapilabilir
Anladım teşekkür ederim kontrol ettireceğim sonucu yazarım hocam

Upvote 0

Geri
Üst Alt