Golf 7 ön cam çatlaması

jaluer

Üye
İsim
Bekir
Araç
Golf 7 1.4 TSI
Merhaba, iyi akşamlar arkadaşlar. Bugün sabah aracıma bindiğimde sağ yolcu tarafından aracımın ön camının çatladığını gördüm. Çatlak bir karış kadar geliyor. Ayrıca kaskomda var, bu hasar kaydı olarak yansıyor mu acaba, bilginiz var mı?

cam önceden değişmedi yani orijinal ise 1 defaya mahsus olarak kaskodan ücretsiz değişiyor diye biliyorum. Ücret çıkarsada çok çok cüzi bi rakam çıkıyor.

Upvote 0
cam önceden değişmedi yani orijinal ise 1 defaya mahsus olarak kaskodan ücretsiz değişiyor diye biliyorum. Ücret çıkarsada çok çok cüzi bi rakam çıkıyor.
Daha önce değişmedi, cam orijinal hocam. Kaskoyu aradım şimdi dedikleri; cebinizden para çıkmadan değişim yapıyoruz, kaskonuz da bozulmuyor ama bedelsiz hasar kaydı işliyor dedi.

Upvote 0
Daha önce değişmedi, cam orijinal hocam. Kaskoyu aradım şimdi dedikleri; cebinizden para çıkmadan değişim yapıyoruz, kaskonuz da bozulmuyor ama bedelsiz hasar kaydı işliyor dedi.
Degistirin hic dusunmeyin, yetkili serviste orijinal cam takilicak, bu aracin degerini dusuren bir sey degil

Upvote 0
Degistirin hic dusunmeyin, yetkili serviste orijinal cam takilicak, bu aracin degerini dusuren bir sey degil
Aynen öyle yapacağım hocam ama Yozgat’ta yetkili servis yok. Burada bi camcıyla konuştum, Vw logolu cam takıyormuş onun içinde ruhsattan evrakları filan istedi ama tam emin değilim orijinal olduğuna.

Upvote 0
Aynen öyle yapacağım hocam ama Yozgat’ta yetkili servis yok. Burada bi camcıyla konuştum, Vw logolu cam takıyormuş onun içinde ruhsattan evrakları filan istedi ama tam emin değilim orijinal olduğuna.
Benim bildigim orijinal cam yetkili servis dışında bulunmuyor

Upvote 0
Benim bildigim orijinal cam yetkili servis dışında bulunmuyor
Kasko ile anlaşmalı firmalar yetkili servisten orijinal cam siparişi vererek değişim yaparlar. Arkadaş için naçizane tavsiyem sürekli cam değişimi yapan bir firmada camını değiştirmesi yetkili servis bu işi eline yüzüne bulaştırabilir.

Upvote 0
@jaluer kaskocunuzla konuşun %30nu karsılamayabilirler cebinizden para çıkmasın.

Upvote 0
Kasko ile anlaşmalı firmalar yetkili servisten orijinal cam siparişi vererek değişim yaparlar. Arkadaş için naçizane tavsiyem sürekli cam değişimi yapan bir firmada camını değiştirmesi yetkili servis bu işi eline yüzüne bulaştırabilir.
yozgata yakin kayseri aykanda polo ve golf icin degistirdim, bi sorun yasamadim

Upvote 0
@Uğur Taşçıoğlu Adam aradım konuştum diyor bu yetkili servis için geçerli ücretsiz değişim.sonrasında devam ediyor dışarda ve logolu cam taktıranilirim diyor bende buna istinaden %30nu karsılamayabilir dedim
Heryer ücretsiz değisim yapıyorsa sorun yok

Upvote 0
Benimde geçen hafta çatladı kaskodan değiştirmeyi düşünüyorum doğuş oto maslaktan fakat önde cam filmi var malesef bida öne cam filmi çek yap 1.500 tl ekstra cepten gidecek tramer işliyorlar doğuşa direk sordum camın ücretini 10.000 tl dediler

Upvote 0
Golf 7 Ön cam (5G0845011BLNVB) serviste KDV dahil 7.011,38 TL bunun içine yağmur far sensörü jelini cam yapıştırma jelini ve işçiliği koyarsak 10.000'i geçmesi muhtemel.

Dipnot: Verdiğim parça kodu şerit takipli cama ait.

Upvote 0

Geri
Üst Alt