Golf 7 Çekiş Düşüklüğü

Gokfc38

Üye
İsim
Mevlüt
Araç
Golf 7
herkese merhaba arkadaşlar 2014 model 1.6 tdi 90 hp golf sahibiyim son zamanlarda aracımın çekişten düştüğünü farkettim araçta herhangi bir arıza ışığı duman atma vb sorunlar yok sadece eskisi gibi seri değil aracım daha önce bu durumu yaşayan çözüm önerisi bilen varmıydı

herkese merhaba arkadaşlar 2014 model 1.6 tdi 90 hp golf sahibiyim son zamanlarda aracımın çekişten düştüğünü farkettim araçta herhangi bir arıza ışığı duman atma vb sorunlar yok sadece eskisi gibi seri değil aracım daha önce bu durumu yaşayan çözüm önerisi bilen varmıydı
Merhaba, aracınız kaç km'dedir?

Upvote 0
Bu sorun için benim forumda yaptığım araştırmalarda aklımda kalan; enjektörlerin kirlenmesi, yakıtı doğru ve verimli püskürtemiyor olması ya da @Firatt35 hocamın dediği gibi EGR ile alakalı olabilir.

Upvote 0
Ben çözümü chiptuning(yazılım ile) yaparak halletim :) aracım 90bg iken suan 130-140 arasında oldu. Çokta memnunum ...

Upvote 0

Geri
Üst Alt