Golf 8 17'' Valencia ya da Belmont Jant Arıyorum

16 larda alpin 6 var. onlari veremem de:) 17 lerle gelen petlaslari verebilirim:)

Valencia Belmont’dan daha güzel ama çok zor bulunuyor. Siz satmayı düşünürseniz görüşebiliriz.

Ne yaptınız bir yılı devirmiş mesajınız aldınız mı jantları...

Bir yol önceki janta 20-25bşn arası zam gelmiş...

Aldı iseniz karlısınız...

IMG_1138.jpeg
IMG_1139.jpeg
IMG_1140.jpeg
IMG_1141.jpeg
IMG_1142.jpeg
IMG_1143.jpeg

Orijinal olarak iyi durumda şu ilanları gördüm. Bunlar orijinaldir dimi? Daha önce jant alma tecrübem olmad.

Ekli dosyalar

• IMG_1514.jpeg
    IMG_1514.jpeg
    69.9 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_1513.jpeg
    IMG_1513.jpeg
    73.7 KB · Görüntüleme: 17
Hocam ikimizin de mutlu olacağı bir fiyata anlaşabilirsek almak isterim açıkçası. Bir de bu valencialar tek renk mi oluyor? Bazı fotoğraflarda koyu gri gördüm de açıkçası koyuysa daha bi güzel duruyor bence

Orjinal r line tek renk hocam bildigim kadari ile cekim isik acisi renk farkli gibi gosteriyordur

Satmak icin uygun temiz dijon bulmak lazım :)

Gecen tekini kaldirima çizdirdim dikkat edince başımıza daha cok geliyor :)

Fiyat ne eder bilmiyorum 2021 michelin primacy var üzerinde 2021 tarihli lastik tekinde yanakta catlama var

Ekli dosyalar

• IMG_6706.jpeg
    IMG_6706.jpeg
    248.7 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_6705.jpeg
    IMG_6705.jpeg
    316.4 KB · Görüntüleme: 20
Orjinal r line tek renk hocam bildigim kadari ile cekim isik acisi renk farkli gibi gosteriyordur

Satmak icin uygun temiz dijon bulmak lazım :)

Gecen tekini kaldirima çizdirdim dikkat edince başımıza daha cok geliyor :)

Fiyat ne eder bilmiyorum 2021 michelin primacy var üzerinde 2021 tarihli lastik tekinde yanakta catlama var
Masallah hocam sizin araca da çok yakışmış. Evet dikkat ettikçe bir şeyler oluyor mutlaka.
Satmayı düşünürseniz haber verirseniz sevinirim. Yanakta çatlama olayını riske atmayın bence, aman allah korusun.

Geri
Üst Alt