golf 7 R TAMPON ORTA IZGARA VE ALT NİKELAJI

Salih7

Üye
İsim
Salih
Araç
golf 7 1.6 tdi manuel
merhaba
yaptığım ufak bir kaza sonucu golf 7 r tamponumun orta ızgara ve altındaki nikelajı kırdım ve bu parçaları araştırmama rağmen satan bir yere ulaşamadım ve tampon fiyatları epey pahalandığı için tampon değiştirmek de istemiyorum sizlerin bildiği bu tarz yedek parçaları satan varmı yada elinde kazalı golf r tamponu olup ızgarası ve nikelajı sağlam o şekilde satabilecek birisi varsa çok işimi görür yoksa bu tamponu çöpe atıp sıfır tampon almak zorunda kalacağım
587F2AA1-BDE9-4124-AFE4-00DF3A1BC761.JPG

Geçmiş olsun, R tampon için Türkiye’de çare yetkiliden toplamak gibi gözüküyor. Nikelajı bir ihitnal aliexpress üzerinden bulabilirsiniz belki.

Geçmiş olsun, R tampon için Türkiye’de çare yetkiliden toplamak gibi gözüküyor. Nikelajı bir ihitnal aliexpress üzerinden bulabilirsiniz belki.
Yetkilideki fiyatlar hem çok pahalı hemde ürün taiwan olduğu için büyük ihtimalle uyumsuz olacağını söylediler

Izgara elimde vardı benim. Geçen hafta Samsun’da bi arkadaşa sattım. Bulunması gerçekten zor.

Izgara elimde vardı benim. Geçen hafta Samsun’da bi arkadaşa sattım. Bulunması gerçekten zor.
bende bulamıyacağımı anladım tampon almak istemediğim için ızgara olarak başka bişeyler deneyeceğim. bal peteği universal ızgara alıp sanayide bi şekilde uyduracağım bakalım nasıl olacak hemde ilerleyen zamanlarda tamponun kendi ızgarasına bir yerde denk gelip bulursam bal peteğini söküp orjinale dönerim

Nikelajın bağlantı yerleri orjinal tampona çok benziyor. Şansınızı deneyebilirsiniz bence.

Geri
Üst Alt