Dokunmatik Klima Paneli Hakkında

umtumt06

Üye
Merhabalar

Golf 7 midline plus aracım Aliexpresten dokumatik klima paneli aldım fakat montajını pek anlayamadım yardımcı olabilecek varsa memnun olurum

İki adet sıcaklık sensörü verilmiş bunları nereye uzatıp takacağım

Birde satıcıda şöyle bir şema var bu işaretli yerdeki sıcaklık sensörlerinin kablosunu nereye bağlayacağımı bilemedim

76948167-5AA0-47B2-B510-366CCF0B1792.jpeg

Torpidonun sağ ve sol tarafda ki kapakları açın üst köşeye doğru sensör yuvaları var onlar siyah plastik tapalar ile kapalı onları çıkıp sensörleri takın

Torpidonun sağ ve sol tarafda ki kapakları açın üst köşeye doğru sensör yuvaları var onlar siyah plastik tapalar ile kapalı onları çıkıp sensörleri takın
Hangi kapağı dediğinizi anlayamadım hocam ne tarafta foto ile göstermeniz mümkün mü? Birde resimdeki sol sensörün kablolarını nereye takacağım onu da bilmiyorum
65972118-D4E9-4FF9-960C-EC63E45F48F0.jpeg

Merhabalar

Golf 7 midline plus aracım Aliexpresten dokumatik klima paneli aldım fakat montajını pek anlayamadım yardımcı olabilecek varsa memnun olurum

İki adet sıcaklık sensörü verilmiş bunları nereye uzatıp takacağım

Birde satıcıda şöyle bir şema var bu işaretli yerdeki sıcaklık sensörlerinin kablosunu nereye bağlayacağımı bilemedim

Ekli dosyayı görüntüle 65292
Bu resimde ki alt sensör kablosu klima panelinin arkasında ki orijinal soketin 13 ve 17 numaralı pinlere takılacak

Geri
Üst Alt