Golf 8 mi A3 mü?

Golf 8 1.5 mi, Audi a3 sline 1.5 mi

• Golf 8

Kullanılan: 14 14.7%
  • Audi A3

Kullanılan: 81 85.3%

• Kullanılan toplam oy
    95

ugur.dogan

Katılımcı Üye

İsim
Uğur
Araç
Golf
Arkadaşlar merhaba, golf 1.2 tsi manuel aracımı değiştirmeyi düşünüyorum. Siz olsanız audi a3 1.5 mi golf 8 1.5 mi tercih ederdiniz?

Yeni kasa ise A3 derim.
Eski kasa A3 mü Golf 8 mi dersek; sanırım Golf 8 seçerdim.

Alacağınız araba highline plus max extra paket donanımlara en uygun hangisi ile sahip olunabiliyorsa retrofitler ile o derdim. Bir arabayı gerçekten size iyi hissettiren donanımları oluyor… @ugur.dogan

Golf 8 daha eğlenceli iç ambiyans ışıkları kadran vs güzel A3 ise daha sade ama premium bir araç aslında tercih araçta ne aradığına bağlı

Vag ittifakı arabalarıyla değil yerli milli togg ile arabanızı değiştirmenizi dilerim.Üretime, gelişime,istihdamda çok büyük katkınız olur.

Manueli var mı a3 ün
Avrupada manuel satısta satılıyor. Tr ye getirmiyorlar. (ÜSTTE RESİMDE ekledigim gibi)

İlk 2021 marta tr showroomlarına geldi yeni a3

O hafta hadi bi görelim dedik

1.0 e-tfsi 383 bin den veriyoruz? (Premium+ comfort paketli full araçlar) (Heçbek ama)

Hemde araç var elimizde dediler (o gün 6 araç var stogumuzda bizzat dedi ST)

Manuel olsa

Fiyat 355 bine

Sunroofsuz da var dese?

Haydi düstük 340 bine

Aldım gitti demistim ...affetmezdim.

Arkadaşlar merhaba, golf 1.2 tsi manuel aracımı değiştirmeyi düşünüyorum. Siz olsanız audi a3 1.5 mi golf 8 1.5 mi tercih ederdiniz?a3 kullandim 2016 model. Simdi golf 8 im var. O bile golf 8 den cok daha iyiydi her yonden
Arkadaşlar merhaba, golf 1.2 tsi manuel aracımı değiştirmeyi düşünüyorum. Siz olsanız audi a3 1.5
Arkadaşlar merhaba, golf 1.2 tsi manuel aracımı değiştirmeyi düşünüyorum. Siz olsanız audi a3 1.5 mi golf 8 1.5 mi tercih ederdiniz?
Hemen hemen yakin araclar. Tabiki maddi imkan varsa audi.golfun tek ustun yani ic hacmi daha genis dizayndan dolayi. Baska bi artisi yok a3 e gore.motor sanzuman ayni zaten.imkan varsa a3 diyorum

Geri
Üst Alt