Herkese Selamlar

berkekr

Yeni Üye
Herkese Merhaba,
Bir süredir zaten forumu takip ediyorum fakat böyle bir kısım olduğunu yeni farkettim. Ben Berke, aracım 2014 model Tiguan. Hem Golflere olan ilgimden hem de vw grubuyla ilgili bir şeyler öğrenmek için bu forumdayım. Herkese iyi forumlar.

Selamlar.Bende de Golf 1.0 dsg var.comf.life paket Tiguana baya iyi teklif aldim acaba geçilir mi?1.5 tsi.Fakat Tiguan bana cok buyuk geliyor o yüzden pek hevesim yok ne dersiniz?

Selamlar.Bende de Golf 1.0 dsg var.comf.life paket Tiguana baya iyi teklif aldim acaba geçilir mi?1.5 tsi.Fakat Tiguan bana cok buyuk geliyor o yüzden pek hevesim yok ne dersiniz?
Hocam tamamen ihtiyacınıza bağlı bence.Tiguan suv olduğu için yolda çok rahat hissedersiniz (özellikle tümsek ve çukurlarda).
Hem de 1.5 Tsi Tiguanı güzel taşıyan bir motor fakat yine de kasa ağır olduğu için şehir içinde çok yoğun trafikte kullanıyorsanız 11-12L yakıt tüketimini göze almanız gerek.Bunlara rağmen 1.5 motorun performansını hissedersiniz.Eğer aile aracı tarzı kullanılacaksa hem bagajı golfe göre geniş olduğu için hem de iç mekanı rahat ve yerden yüksek olduğu için tercih edebilirsiniz.Arada çok zorlayacak bir fark yoksa tercih edilebilir.

Geri
Üst Alt