🧿 Golf8 İmpression & Life IQ LIGHT MATRİX Far Retrofit "Dünyayı bilmem ama Türkiye de tek"

Evet uzun far asistanı, kamera ile ortak çalışıyor olması lazım. :) kodlama dışında başka bir işlem gerekli mi onu merak ediyorum.

Mk8 için herşeyden önemli olan aracın öncelikle swaplanması bu olmadan hiç bir şey yapılamıyor... sonrası konunun ilk mesajında (geçen hafta güncelledim) ve açtığım tüm konularda mevcut...

Merhaba İmpression başlığıma Life paketide ekliyorum...

Matrix farı araçlarınıza uygulayabilirsiniz...

https://www.golftutkusu.com/topic/2...etsi-110-ps-life-dsg-mercan-kirmizisi/page/22

• Ön cam değişimi ( 5H0845011ALNVB )
  • Şerit takip ( 5WA980653D )
  • Iq light matrix far ( 5H1941059 - 060 )
  • Xenon far beyni x2 ( 992941571 AE )
  • Matrix Modülü ( 5WA907338 )
  • Acc radar ( 5WA907572 )
  • Acc radar amblem ( 5H0853601 )
  • Swapp Lisans (680€)
  • Kablo setleri
  • Montaj
  • İmpression için far seviye sensörü life pakete gerek yok

Iyi gunler Metin bey. Ben de 2022 Golf 8 GTI Amerikan spesifikasyon arac var. Bu araca IQ Light(Avrupa spesifikasyon) monte edilmis fakat ne yapip etsem aracin on sol ve on sag flasorlerini aktif edemedim. 0xB6 ve 0xB7 ye EU parameter dosyasini yukledigimde yarim saniyeligine flasorler calisiyor fakat sonra hic bir sey calismiyor. SA_E parameter ile on sol ve sag flasorler haric her sey calisiyor. Acaba bununla ilgili bana yardimci olabilirmisiniz? Tesekkurler.

Son düzenleme:
Iyi gunler Metin bey. Ben de 2022 Golf 8 GTI Amerikan spesifikasyon arac var. Bu araca IQ Light(Avrupa spesifikasyon) monte edilmis fakat ne yapip etsem aracin on sol ve on sag flasorlerini aktif edemedim. 0xB6 ve 0xB7 ye EU parameter dosyasini yukledigimde yarim saniyeligine flasorler calisiyor fakat sonra hic bir sey calismiyor. SA_E parameter ile on sol ve sag flasorler haric her sey calisiyor. Acaba bununla ilgili bana yardimci olabilirmisiniz? Tesekkurler.

Ender Elektronik Metin bey ile görüşeyim eğer yapılacsk bir şey var ise numarasını paylaşırım buradan görüşürsün...

Cok minnettarim Metin bey. Ben yurtdisinda oldugun icin whatsapp'tan mesaj ilettim. Cevaplarini bekliyorum, sagolun.

eğerki yardımcı olunmaz ise ben yardımcı olurum arabayı eu versiyona cevirme konusunda @Coderdal

Geri
Üst Alt