Golf Kullanmadan Önce Ben Araç Mı Kullanmışım?

@Bekir Teşekkür ederim hocam. Hep birlikte araçlarımızı güzel günlerde kazasız belasız kullanırız inşallah.

@NegatiweTeşekkür ederim hocam. Hep birlikte araçlarımızı güzel günlerde kazasız belasız kullanırız inşallah.

@silvershadow Eyw. zaten sıfır araç almamda forum katkısı ve özel mesaj cevapları almamda belirleyici oldu. Hocam  2.el kim ne yaptı, ne etti kaygısı olmaz dedim. Kafa rahat o sıfır kokusunu alıp binme hazzı ve heyecanı başkaymış. Tatmış olduk, birdahaki sefere sıfır araç alma hazzı yaşarmıyız kısmet, ya olur ya olmaz. Pişmanmıyım hayır, şuan olsa yine sıfır derim :)

@jajaja İlk aracınız golf olmasa da siz de sonunda golfe sahip olmuşsunuz, kazasız belasız binmeniz temennisi ile.  :)

@kimi-emd Teşekkür ederim hocam. Hep birlikte araçlarımızı güzel günlerde kazasız belasız kullanırız inşallah.

@umut81 Teşekkür ederim hocam. Hep birlikte araçlarımızı güzel günlerde kazasız belasız kullanırız inşallah.

@Ender Ne mi yaptın? Daha ne yapacaksım müb@rek, tanımadığın bir kişiye sahip çıkıp zorsunmadan evden çıkıp gecenin bir vakti geldin daha ne olsun. Forumdaki başka bir üyenin de müsait olduktan sonra senin gibi yardımcı olacağına şüphem yok. Zaten yukarıda belirttim. İzmir Alsancak şubesi olsaydı ki (herşeyde bir hayrın olduğuna inanırım) kesin sıfın anaç alma konusunda konularından istifade edip özel mesaj ile de fikrini aldığım @silvershadow  hocam ile iletişime geçerdik ama kısmette seninle karşılaşıp tanışmak varmış. Ben teşekkür ederim uyarıların ve rehberliğin için Ender hocam bu arada Filiz çay bizim baba hafif diyordu geçen gün haberin ola :D . Eyvallah zaten biliyorsun yaz tatilindeki adresimizi geliğinde görüşürüz. Seninde bir kapın var bu topraklarda haberin olsun toprağam..  :)  

Güzel Günlerde Kullanman dileğiyle :)  

Geri
Üst Alt