Araçta çıkan SOS hatası ve çözümü.

yavuzbattal

Katılımcı Üye

İsim
Yavuz
Araç
Golf 8 Life
Arkadaşlar selamlar, araç son bir kaç gündür sürekli SOS hatası veriyor ve servis uyarısı yakıyor.
İlk bindiğimizde bazen 10-15 dakika sonra veriyor hatayı, bazen de hemen çıkıyor. Servis ile irtibata geçtim, Salı günü vereceğim aracı.
Sizlerinde başınızdan bu arıza geçti mi? Çözümü hakkında tecrübelerinize ihtiyacım var.

Merhabalar arkadaşlar, gün itibarıyla aracımı servisten aldım. SOS modülü değişti. Media için güncelleme yüklediler, sanki hızlanmış hissettim. Bilgilerinize.

Upvote 0
Bu arada aklıma gelmişken, parça değişimi olabileceği için adaptasyon yapıyorlar. Ben tek anahtar teslim etmiştim, adaptasyondan dolayı ikinci anahtar şart. Servis il dışında olanlar için zor bir durum. Bilginiz olsun.

Upvote 0
2 tuşlu olan ekran için hangi versiyonu yüklediler?

Upvote 0
Merhaba sos iptal olan çalışmayan yazılımla düzelmeyen sos ünitesi değişimi gereken durumlarda parça değişimi yapılmadan tekrar sos ünitesi aktif hale getirebilirim burdan yazan olursa yardımcı olurum

Upvote 0
2020 skoda kamiq s.o.s arizasi verdi araç acaba t3lefonunuz varsa arayabilirmiyim sizleri durumu izah etsem size. Hani formda kurallar nasildir bilmiyorum tam ama

Upvote 0

Merhaba sos iptal olan çalışmayan yazılımla düzelmeyen sos ünitesi değişimi gereken durumlarda parça değişimi yapılmadan tekrar sos ünitesi aktif hale getirebilirim burdan yazan olursa yardımcı olurum
2020 skoda kamiq s.o.s arizasi verdi araç acaba t3lefonunuz varsa arayabilirmiyim sizleri durumu izah etsem size. Hani formda kurallar nasildir bilmiyorum tam ama
Yakın takip

Upvote 0

Geri
Üst Alt