Alınık U Led Far (Replika olabilir)

Hocam Taiwan U ledlerde aşağısı kayar oluyor . Selamlama yapmıyor çünkü aracım comfort far ayarını otomatik yapmıyor far anahtarının yanında kademesi var 1-2-3 diye ben kendim yukarı aşağı ayarlayabiliyorum

Üstadım hayırlı olsun on numara olmuş bende aracıma U düşünüyorum 7 olduğu için fiyatı ne kadar birde eski düz farınız kadar aydınlatması varmı çoğu kişi U ledin replikası iyi aydınlatmıyor J replika alın diyorlar.
kesinlikle bende halojenden çift J geçtim o kadar iyi aydınlatıyorki kendi ledli modelden aldım ben yani ekstra led takmadım ürünün kendi içinde vardı zaten çok çok memnunum kesinlikle öneririm

Yakın zamanda mı yaptırdınız fiyat ne kadar acaba bilgilendirirmisiniz rica etsem :)
Hocam yaklaşık 6 ay önce yaptırdım on sislerde dahil led olmak üzere 8200 civarı verdim far+sis şuana kadar çok çok memnunum baya kuvvetli

Üstadım hayırlı olsun on numara olmuş bende aracıma U düşünüyorum 7 olduğu için fiyatı ne kadar birde eski düz farınız kadar aydınlatması varmı çoğu kişi U ledin replikası iyi aydınlatmıyor J replika alın diyorlar.
Hocam ben 2. El aldım 2 ay kullanmış arkadaş 5800 e geldi 200 de taktırdım güzel oldu aydınlatması muhteşem orjinal sarı ampullu comfort farından sonra yolu harika aydınlatıyor içindeki ledlerle de çok alakalı ben photon milestone taktım kısalara kalitelisini takmak gerekiyor ömürlük oluyormuş genelde bu arada ben de J fara çok niyetlendim ama U kısmet oldu şimdi bakınca da iyiki U takmışım diyorum 7,5 r tampon takmayacaksanız tabiki :))

Belki yer değil ama nereye yazacağımı bilemedim, aracımda sürüşe duyarlı orjinal u led farlardan var, makyajlı kasada gelen sürüşe duyarlı double j farlardan taksam direkt uyumlu olarak yönlendirme çalışır mı yoksa ek aparatlar vs gerekir mi

Konuyu biraz hortlatacağım :) şu an far alma arifesindeyim bende çift u led düşünüyorum sizin bu zamana kadar olan tecrübeleriniz nasıldı aydınlatma konusunda? @hakline

Konuyu biraz hortlatacağım :) şu an far alma arifesindeyim bende çift u led düşünüyorum sizin bu zamana kadar olan tecrübeleriniz nasıldı aydınlatma konusunda? @hakline
Hocam görüntü çok net değil belki ama dün bende görünce acele çektim etraf baya karanlıktı tünelde zaten karanlık aydınlatması çok iyi bende kısalarda photon milestone var uzunlarda da photon h7 burda normal farlar açık aydınlatması harbiden çok iyi uzunları söylemiyorum bile tavsiye ederim 4A504F80-5E3C-4DE4-9A8B-9931CB5719D5.jpeg

Hocam görüntü çok net değil belki ama dün bende görünce acele çektim etraf baya karanlıktı tünelde zaten karanlık aydınlatması çok iyi bende kısalarda photon milestone var uzunlarda da photon h7 burda normal farlar açık aydınlatması harbiden çok iyi uzunları söylemiyorum bile tavsiye ederim
aydınlatması başarılı hocam bende zaten halojen var onlardan çok daha iyi olacağına eminim. Acaba bu farlar trafikte göz alıyo mudur?

aydınlatması başarılı hocam bende zaten halojen var onlardan çok daha iyi olacağına eminim. Acaba bu farlar trafikte göz alıyo mudur?
Yok hocam ben aldığını sanmıyorum aldıktan sonra ayarlatın farları bir sıkıntı olmaz

İstersen elimde sifir jelatini uzerinde taiwan 2 yil degisim garantili u led mevcut. Aracimi sattigim icin montaj yapamadan bosa cikti urun:)

Merhaba, ben de aracıma replika u led takmayı düşünüyorum. İstanbulda nerden güvenilir şekilde yardım alabilirim?

Geri
Üst Alt