Alınık U Led Far (Replika olabilir)

hakline

Üye
İsim
Yusuf
Araç
golf 7 1.6 tdi
Ufak bir kaza sonrası sağ ön farım kırıldı bende U led e geçmek istiyorum eğer elinde varsa temiz 2. el veya sıfır yarın gelip hemen alabilirim

Şuan bir çok satıcıda çift J farlar dip fiyatı görmüş durumda. Temiz 2. el fiyatına yakın sıfır (replika) çift J bulabilirsiniz.

Hocam araç golf 7 olduğu için diyorum U led olsun ama güzel fiyat alırsam takarım belki sadece U leds takınca iyi olurda J yi takımca şeytanlar dürtüyor 😂

İlk retrofitimizi U ledler iler tamamlıyoruz ilan kalkabilir herkese şimdiden iyi forumlar

Hayırlı uğurlu olsun hocam. @hakline Sorum olacaktı size
1) Orjinal ile arasında ki dıştan görünüm farkları var mıdır ufak detaylar gibi ?
2) Aracı çalıştırdığınızda akşam vakitlerinde far merceği yukarı aşağı yapıp selamlama yapıyor mu Taiwan ürünlerde de ?

hayırlı olsun hocam.. Nerede ne kadara mâl oldu paylaşır mısınız?
Ben 2. El aldım bir arkadaş almış 2 ay kullanmış farlar tertemiz sıfır gibi 5800 tl ye aldım içine kısalara milestone taktım uzunlara da h7 hepsi photon serisi tabiki bana 8 bin tl ye mal oldu J ledi de çok düşündüm ama J taktığımda içinde bu kadar kaliteli ledlerim olmayacaktı daha sonrasında bunları satıp J fara geçebilirim photonlar zaten ömürlük oluyor

Hayırlı uğurlu olsun hocam. @hakline Sorum olacaktı size
1) Orjinal ile arasında ki dıştan görünüm farkları var mıdır ufak detaylar gibi ?
2) Aracı çalıştırdığınızda akşam vakitlerinde far merceği yukarı aşağı yapıp selamlama yapıyor mu Taiwan ürünlerde de ?
Hocam Taiwan U ledlerde aşağısı kayar oluyor . Selamlama yapmıyor çünkü aracım comfort far ayarını otomatik yapmıyor far anahtarının yanında kademesi var 1-2-3 diye ben kendim yukarı aşağı ayarlayabiliyorum

Hocam Taiwan U ledlerde aşağısı kayar oluyor . Selamlama yapmıyor çünkü aracım comfort far ayarını otomatik yapmıyor far anahtarının yanında kademesi var 1-2-3 diye ben kendim yukarı aşağı ayarlayabiliyorum
C04B51F4-E08E-491B-9FCC-6B5B80ACF6A7.pngDörtlü yanarken çektim bunu ileride amerikanları da açtıracağım far ayarını yaptırmadım daha biri yukarı biri aşağıya bakıyor

hocam konudan bağımsız plakayı da yenileseniz arabanın imajı daha güzel olur, farlar da gayet güzel olmuş, güle güle kullanın
Hocam kaza yapınca plakalık da kırıldı birazda silindi plaka bir app plaka yapasım var zaten ama plakalık kullansam mı kullanmasam mı karar veremedim ilerleyen günlerde onları da yavaş yavaş yapacağım

Geri
Üst Alt