🧿 Golf8 İmpression & Life Yeni Nesil Hayalet - Discovery Pro Mib3 - Apple CarPlay Retrofit "Türkiye'de İlk"

Metin abi geç cevap yazabildim kusura bakma aracı teslim aldım dün. Evet bu temadan

Hayırlı olsun... Rabbim kaza bela vermesin...

Ben gizli özellikleri kadranı değiştirdikten sonra yaptırdım mevcuda olmuyor diye biliyorum ama yeni modellerde denemek lazım...

Ben buradaki logoyu araştırıyorum şuan...

c2a2030f-52a0-4c7a-a767-2b82ddd470b8.jpeg

Life paket aracımındaki son retrofit olan discovery pro mib3 montajı haftaya başlıyor kablosuz kullanmayı özledim bu arada, aslından şubat başı gibi yapacaktık Ender Elektronikte fakat ekran arızalı çıktı bizim araçlar için olan ekranlar arızalı çıkıyor bakalım sonunda sağlam ekran temin edebildik işlemlere başlayacağız bir kaç fotoğraf ekleyeceğim montajdan daha öncede yaptırdığım için ilk sayfada genel olarak montaj ve bilgileri in fotoğraflarını paylaşmıştım yaptırmak isteyen arkadaşların bilgisine...

IMG_1346.jpeg

Life paket aracımındaki son retrofit olan discovery pro mib3 montajı haftaya başlıyor kablosuz kullanmayı özledim bu arada, aslından şubat başı gibi yapacaktık Ender Elektronikte fakat ekran arızalı çıktı bizim araçlar için olan ekranlar arızalı çıkıyor bakalım sonunda sağlam ekran temin edebildik işlemlere başlayacağız bir kaç fotoğraf ekleyeceğim montajdan daha öncede yaptırdığım için ilk sayfada genel olarak montaj ve bilgileri in fotoğraflarını paylaşmıştım yaptırmak isteyen arkadaşların bilgisine...

Ekli dosyayı görüntüle 75246
@metinkar Allah kolaylık versin abi , mazemeleri bayi üzerinden mi temin etdin abi yoksa 2-ci el mi aldın ? birde ekranın arızalı çıkması durmunu nasıl tespit ettin ?

@metinkar Allah kolaylık versin abi , mazemeleri bayi üzerinden mi temin etdin abi yoksa 2-ci el mi aldın ? birde ekranın arızalı çıkması durmunu nasıl tespit ettin ?

Eyvallah...

Bayii üzerinden almak imkansız...
Nedeni bayide böyle bir cihaz yok Almanya dan senin vereceğin parça numarasına göre sıfır getirir muhtemelen 150bin dayanır araç alırken opsiyonu 110bin + kdv olduğunu düşünürsek hadi aldın onlara montaj yap desen kablo setinin uzatmak yerine yeni tesisat der bizim araçlar da bölüm bölüm tesisat yok aracın elektrik tesisatı değişecek min 350bin sana servisin montaj falan filan 600bin bulur...

Geçelim yukarıdaki saçmalıkları🤔

Ben bu tarz ürünleri daha önce konularımda yazmıştım ama unutulmuştur...
2007 yılından itibaren Ender Elektronikten yada onun aracılığı ile alıyorum 2.el ve 2 yıl garantili ve montajı onlar yapıyor...
Bir kaç kez denedim fiyasko ile sonuçlandı...
2 yıl garanti vermeyen kimseden bu şekilde pahalı olan cihazları almam...

Ben Şubat ayın da ürünlerimi aldım ödememi ozamanın parasına göre yaptım fakat cihaz kontrollerinde gelen ekranlar arızalı çıktığı için montaj yapamadım... Ürünleri onlardan aldığım için arızalı olup olmama tespiti onlara aitti...

@metinkar merhaba golf 2021 impression fabrika çıkış aracımda app-connect yok, discovery pro mib3 alsam içinde geliyormu car play, yoksa ayrı bir lisans ücretide mi ödemem gerekiyor bilginiz varmı

@metinkar merhaba golf 2021 impression fabrika çıkış aracımda app-connect yok, discovery pro mib3 alsam içinde geliyormu car play, yoksa ayrı bir lisans ücretide mi ödemem gerekiyor bilginiz varmı

Geliyor diye biliyorum ama sormalısın...

0 (216) 370 77 25

Geri
Üst Alt