🧿 Golf8 İmpression & Life Ön-Arka Ayak Aydınlatması Retrofit "Türkiye'de İlk"

Yabancı forumlarda parça numarası 2022 4. ay öncesi için 5H0947415C iken sonrası için 5H0947415E olarak belirtilmiş. Aracım 2023 ancak C ile biten parça daha kolay bulunuyor. Aradaki fark nedir bilginiz var mı?

Yabancı forumlarda parça numarası 2022 4. ay öncesi için 5H0947415C iken sonrası için 5H0947415E olarak belirtilmiş. Aracım 2023 ancak C ile biten parça daha kolay bulunuyor. Aradaki fark nedir bilginiz var mı?

Servise C siparişi verdim, onlar E olarak sipariş geçti C artık yok dediler...

İki üründe aynı, zaman içerisinde parça kodları değişebiliyor...

Aliexpress'te aşağıdaki seti buldum. Parça numaraları farklı ve servisteki fiyatları bilemediğim için avantajlı mı kavrayamadım.
Hem ışıkları topla, hem braketleri al hem de soketleri yurtdışından söyle çok zahmetli oluyor.

1711911399347.png

Aliexpress'te aşağıdaki seti buldum. Parça numaraları farklı ve servisteki fiyatları bilemediğim için avantajlı mı kavrayamadım.
Hem ışıkları topla, hem braketleri al hem de soketleri yurtdışından söyle çok zahmetli oluyor.

[/URL][/URL][/URL]

Ekli dosyayı görüntüle 74547

serviste iki adedi 1.5 civarı olabilir sorman lazım ayda iki kez zam geliyor yedek parçaya...

uzakdoğuda genelde 5HG ile başlıyor bizde 5H0 ürünler ayınıdır çok renkli olup olmadığını sormayı unutma...

Anladım. Demek ki aşağı yukarı vergiyi de eklersek aynı hesaba geliyor.

Anladım. Demek ki aşağı yukarı vergiyi de eklersek aynı hesaba geliyor.

Eskisi gibi değil hiç bir şey dolar kuru aldı başını gitti...

Ben bu satıcıdan başka kimseden almıyorum...

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 4.965,58TL 6% İndirim | Ortam ışığı renkli ayak açık renkler teller VW Golf 8
https://a.aliexpress.com/_EuOpCpj

Eskisi gibi değil hiç bir şey dolar kuru aldı başını gitti...

Ben bu satıcıdan başka kimseden almıyorum...

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 4.965,58TL 6% İndirim | Ortam ışığı renkli ayak açık renkler teller VW Golf 8
https://a.aliexpress.com/_EuOpCpj
Maalesef. Ayrıca ayda 5 ürün sınırı mevcut. Hatırlatmakta fayda var.

Bu arada çinlilerin multimedyaları da bizimkinden farklı olarak USB girişi ekranın üzerinde.

1711912232360.png

Evet impression ile başlayıp life paket ile devam ederken ona ne yaptı isem aynen devam ediyorum...

bu güne kadar hiç bir aracım da arka ayak aydınlatması yapmamıştım...

@İlker34 ile sonlandıracağız önümüzdeki hafta muhtemelen...

Parça numarasının sonu E olmuş bilginiz olsun...

Ekli dosyayı görüntüle 74101
Selamun Aleykum @metinkar Metin abi , siyah parçaları nerden temin etdiğini öğrene bilirmiyim ? ledleri bayii üzerinden bende temin etdim ama siyah parçaların kodlarını bilemediyim için kaldı onlar, nasıl bir yol izlemem gerekiyor?

Selamun Aleykum @metinkar Metin abi , siyah parçaları nerden temin etdiğini öğrene bilirmiyim ? ledleri bayii üzerinden bende temin etdim ama siyah parçaların kodlarını bilemediyim için kaldı onlar, nasıl bir yol izlemem gerekiyor?

Aleyküm Selam Hemşerim...
Servisten temin ettim tanesi 175₺ idi aldığımda...
Parça numarasını bakayım...

Selam beyler…

impression aracıma çok renkli ayak aydınlatmasını yaptık kadran ve ekrandaki ambiyans ile aynı şekilde olacak mı diyerek hareket ettik..

Parça numaralarını ekliyorum…

Sadece önlere iki adet uyguladık gayette şık oldu...

Monta:
Selahattin usta Ender Elektronik...

İlklerin adresi Ender Elektronik İşletme sahibi Metin beye teşekkür ederim...

Not:
konsol cebi ve gögüslük : bcm 25.pin
sağ ayak aydınlatmaları ve sağ kapılar : 13. pin

sol ayak aydınlatmaları ve sol kapılar : 25. pin

Ekli dosyayı görüntüle 63768
Ekli dosyayı görüntüle 63769
Ekli dosyayı görüntüle 63770

ve sonuç...

Ekli dosyayı görüntüle 63771

Ekli dosyayı görüntüle 63796
@metinkar Selamun Aleykum Metin abi , kodlama gerekiyor mu ? gerekiyorsa kodlamayı paylaşırmısın abi sana zahmet .

Geri
Üst Alt