Davlumbaz izolasyonu için yardım.

@Kaaan95.ky aramıza hoşgeldiniz yalıtım aracınızı bir üst segmente çıkarır bunu yapan bilir. Yalnız siz kapı saçlarına değilde sadece döşeme altına yapmışsınız. İmkanınız varsa hoparlörlerinde söküp sacada yapınız dışarıdan gelen sürtünme sesini kesip hoparlör arkasında kalan kısımdan çok daha iyi bass sesleri almanızı sağlayacaktır. Kazasız sürüşler.

20200525_172417.jpg

20200530_130650.jpg20200613_181009.jpg

Kapı içleri ( Dış saca yapılacaksa çok iyi temizlenmesi lazım ) Yağ sökücü cif karışımı yapıp uzun fırça yardımıyla / sonrasında kombi çıkışına bağlı aşırı sıcak suya bağlı hortum ile durulayıp içine sıkılan mumu temizlemek şart.. Malzeme iyi tutunmaz güneşli havalarda bırakır.

Az da olsa kapı içleri cam bölgesinden su alıyor. Kapılarda 2 tane tahliye deliği var kapı içine kaçan cisimler mumun erimesi vs.. deliği tıkıyor.
Kapının altından fitilin arasına bakarsanız delikleri görürsünüz. 4 Kapının genel temizliğine ben 1 gün uğraştım..
+Kapıların fitillerini doldurdum yol sesine aşırı etkisi oldu.. Maybach kapısı gibi tok kapanıyor. :)
( Arka kapılara iç dış 4.5 plaka 2.5 kilo ağırlık biniyor.) Önlere iç dış tam yaparsanız, 6 plakaya yakın gidiyor.
Ürünü uygularken üst üste binmeyecek şekilde şablon çıkararak yapmaya dikkat edin..

Geri
Üst Alt