Golf MK8 Piano Black Ayna Kapağı

hknakcyr

Üye
İsim
Hakan
Araç
Golf 1.5 eTSI 150PS R-Line DSG
Merhabalar,

Golf 8 RLine aracıma Golf 8R siyah pakette gelen side assistli oem piano black ayna kapaklarından almak istiyorum. Acaba bunlar hazır mı geliyor? yoksa boyanması mı gerekiyor. Parça bilgisi ve yönlendirmelerinizi rica ederim.

Teşekkürler.

Merhabalar,

Golf 8 RLine aracıma Golf 8R siyah pakette gelen side assistli oem piano black ayna kapaklarından almak istiyorum. Acaba bunlar hazır mı geliyor? yoksa boyanması mı gerekiyor. Parça bilgisi ve yönlendirmelerinizi rica ederim.

Teşekkürler.
Kaplama yaptır

Merhaba ben AliExpress den aldım taktırdım gayet güzel olduğunu düşünüyorum. Org kapakları kaplatmak aynı paraya gelıyordu o yüzden AliExpress tercih ettim

Merhabalar,

Teşekkürler.
Merhaba
Folyo kaplama yaptırmayı düşünürseniz carmasterkaplama uygun fiyata yapar.

5H0857537D GRU AYNA KAPAĞI
5H0857538D GRU AYNA KAPAĞI
Parçaları astarlı olarak satın alıp siyah boyatmak istiyorum. Önerebileceğiniz kaliteli fırın boya yapan bir vw servisi var mıdır?

Retrofit garaj yardımcı olamadı maalesef. Doğuş oto maslak araç için bir dosya açılıp yalnızca aracın rengine boyanabileceğini söyledi. Avek'te buna benzer bir şey söyledi. Anladığım kadarıyla servisler sonradan parlak siyah boyama yapamıyorlar.

İşini iyi yapan astarlı ayna kapaklarını fırın boya yapabilecek kaliteli bir mekan arayışım devam ediyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Retrofit garaj yardımcı olamadı maalesef. Doğuş oto maslak araç için bir dosya açılıp yalnızca aracın rengine boyanabileceğini söyledi. Avek'te buna benzer bir şey söyledi. Anladığım kadarıyla servisler sonradan parlak siyah boyama yapamıyorlar.

İşini iyi yapan astarlı ayna kapaklarını fırın boya yapabilecek kaliteli bir mekan arayışım devam ediyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Parlak siyah nasıl olmaz dedi astar çekip parlak siyaha boyanacak ben tüm araçlarımda boyattım bir görüşeyim neden olmaz dedi...

Şimdi retrofij garaj sahibi emre bey ile görüştüm ( +90 545 401 35 34 ) beni arayan olmadı ayna kapağını neden boyatmayalım arasın görüşelim dedi...

Sen görüş...

Geri
Üst Alt