2014 Golf için AutoHold kodlaması

İsim
Nizamettin
Selamlar arkadaşlar desteğinize ihtiyacım var.

2014 comfortline Golf aldık , fakat Autohold ve elektrikli el freninin diğer araçlarımızdaki gibi olmadığını fark ettim.

2016 Golf ve tiguanımızda emniyet kemeri takmasak dahi bu sistemler çalışmakta ama 2014 modelde emniyet kemeri takılmadığında çalışmıyorlar.

Bunun bir kodlaması , ayarı var mıdır ? Uzman arkadasların desteğini rica ederim.

saygılarımla

Yok hocam onu değiştiremezsiniz.
Bendeki de 2013 emniyet kemersiz çalışmıyor autohold sistemi.
Dediğiniz gibi ya 2016 da yada makyajlı kasayla beraber bu çalışma sistemi değişmişti. Tam net bilmiyorum yılını

Yok hocam onu değiştiremezsiniz.
Bendeki de 2013 emniyet kemersiz çalışmıyor autohold sistemi.
Dediğiniz gibi ya 2016 da yada makyajlı kasayla beraber bu çalışma sistemi değişmişti. Tam net bilmiyorum yılını
2016 makyajsızda da çalışıyor. 2014 değişik belki bir yolu vardır diye konu açmak istedim

Yabancı forumlarda da bulamadım. Kemer toka yükseltici önerenler olmuş.

Yeni sisteme alışınca eskisi biraz zor oluyor.

Park yeri değiştirme amaçlı kemeri takmadan kullandığımızda araçtan inerken insan unutuyor el frenini aracın kendisinin devreye almayacağını...

Bu yüzden aracın yerini değişirken bile emniyet kemeri taktığımı görenler anlam veremiyor.

Bir yönden kemer takmayı özendirmek için güzel ama unutulduğunda riski büyük. Yokuş olmayan yerlerde birkaç defa unuttuğum oldu, erken farkettim de yetiştim sorun yaşamadım şükür ki...

Yabancı forumlarda da bulamadım. Kemer toka yükseltici önerenler olmuş.

Yeni sisteme alışınca eskisi biraz zor oluyor.

Park yeri değiştirme amaçlı kemeri takmadan kullandığımızda araçtan inerken insan unutuyor el frenini aracın kendisinin devreye almayacağını...

Bu yüzden aracın yerini değişirken bile emniyet kemeri taktığımı görenler anlam veremiyor.

Bir yönden kemer takmayı özendirmek için güzel ama unutulduğunda riski büyük. Yokuş olmayan yerlerde birkaç defa unuttuğum oldu, erken farkettim de yetiştim sorun yaşamadım şükür ki...
Aynen dediğiniz gibi , diğer sisteme alışınca bunu kullanmak zor oluyor :)

Geri
Üst Alt