Golf 7 aracımı yetkili serviste R donanıma çevirmem mümkün mü?

Konuya bir faydam olsun. Ön tampon komple ve sağ sol marşpiyer fiyatı. Yetkili servisten son zamdan önce aldım bu fiyatı. %5 zam geldi yanılmıyorsam FE6D94E5-1C82-4B15-97F7-8121B028BBC3.png

• Beğen
Tepkiler: MR7

Jant önemli bir konu. Orijinal olmasında fayda var fakat diğer parçaları aksesuar satan satıcılardan alsanız çok daha uyguna gelir bence

Merhabalar, Golf 7’yi yetkili serviste R donanıma çevirmek istiyorum. Bu işlemi orijinal parçalarla serviste yaptırmak jant dahil sizce gerekli mi? Ve yapıyorlar mı? Bilgileriniz varsa öğrenebilir miyim?
servise gerek yok facebook grubunda orhan çırak var grup sponsoru ona veya instagramda by__akilli sayfası size yardımcı olur

• Beğen
her nereden ne alirsaniz olur ama jantlari mutlaka orjinal alin replika almayin yada kaliteli uretim yapan bilindik markalardan bir jant alin, arac her ne olursa olsun sonucta jant ve lastik ile yola aktariyor kabiliyetini

her nereden ne alirsaniz olur ama jantlari mutlaka orjinal alin replika almayin yada kaliteli uretim yapan bilindik markalardan bir jant alin, arac her ne olursa olsun sonucta jant ve lastik ile yola aktariyor kabiliyetini
Arkadaşım leonuyla replika jant kırdı uzun yolda. Yolda kaldı saatlerce onunla uğraştı

• Beğen

Geri
Üst Alt