1.2 tsi araçta titreme

bkoyunlar

Yeni Üye
İsim
Bahadır2642
Golf 7 1.2 tsi manuel vites
2022 mayısda yazılım atıldı. 2022 Eylül'de triger v kayışı bujiler yağ bakımları değişti havalar soğuduktan sonra rölantide bariz titreme başladı cihaza bağlıyoruz sorun yok ama araç titriyor 5 gün önce bujiler tekrar değişti ama yine titreme var sabah ilk çalışmada titreme çok oluyor ısınınca geçiyor her zaman yapmıyor ara sıra yapıyor sizce neden titrer yardım lütfen

Benim 1.4 tsi golf 7 de de vardj hemde ısınıncada devam ediyordu. Sarsıntılı çalışıyordu. Aracımda yağ kaçağı vardı segmanlar aşınmıştı. Motor yapıldı titreme tamamen kesildi. Sadece motor soğukken ilk 1 dk hafif bir silkeleme yapıyor sonra geçiyor. İnşallah motor yağ yakma vs probleminden kaynaklı değildir.

Golf 7 1.2 tsi manuel vites
2022 mayısda yazılım atıldı. 2022 Eylül'de triger v kayışı bujiler yağ bakımları değişti havalar soğuduktan sonra rölantide bariz titreme başladı cihaza bağlıyoruz sorun yok ama araç titriyor 5 gün önce bujiler tekrar değişti ama yine titreme var sabah ilk çalışmada titreme çok oluyor ısınınca geçiyor her zaman yapmıyor ara sıra yapıyor sizce neden titrer yardım lütfen
Hava akışmetre
Sensör arızaları
Hava filtresi
Emme manifoldu
Egzoz
Yakıt hava karışımı
Yakıt kalitesi
Kontrol edilmeli.

Eğer ısındıktan sonra düzeliyorsa bence çok önemsenmemeli.

Hava akışmetre
Sensör arızaları
Hava filtresi
Emme manifoldu
Egzoz
Yakıt hava karışımı
Yakıt kalitesi
Kontrol edilmeli.

Eğer ısındıktan sonra düzeliyorsa bence çok önemsenmemeli.
pc bağlandı hiçbir arıza çıkmadı.
Triger değişim sonrası klima hortumu klips lerini kırmışlar onları plastik kelepçe ile sabitledim. Daha sonra şanzuman kulağı değiştirdim titreme azaldı ama sabahları biraz titreme oluyor.

pc bağlandı hiçbir arıza çıkmadı.
Triger değişim sonrası klima hortumu klips lerini kırmışlar onları plastik kelepçe ile sabitledim. Daha sonra şanzuman kulağı değiştirdim titreme azaldı ama sabahları biraz titreme oluyor.
Enteresan unutkanlık daha kötü sonuçlar doğruabilirdi.

Geri
Üst Alt