Merhaba Siyah Tavan (Golf 7)

bravo büyük cesaret. çok güzel olmuş. kesenize bereket :)
Sagolun hocam. Çok teşekkür ederim. Cesaret konusunu aşalı epey oldu. 🙂 bu arabayı artık amacı için değil de boyle değişikler için elde tutuyorum. Hobi amaçlı uğraş oluyor bana. Değişmeyen bir tek motor kaldi herhalde 🙂

Muhteşem olmuş, aklımda olup birtürlü cesaret edemediğim mod, tebrik ederim

Arkadaşlar, parca numaralarını soranlar için ilk mesaja kullandığım parçaları yazdım. Doğruluğu konusunda sorumluluk alamam.

Arkadaşlar, parca numaralarını soranlar için ilk mesaja kullandığım parçaları yazdım. Doğruluğu konusunda sorumluluk alamam.
Merhaba hocam siyah tavan servisten mi temin ettiniz ortalama fiyat ne tutmuştu ?

25-30 bin civari bir fiyat gar
En iyisi o zaman döşemecide yaptırmak çok çok daha uyguna gelir star tavan yapıyorlar o fiyatlara aslında siyah galaxy tavan nasıl olur golf de araç cam tavanlı alan dar olunca çok bir anlamı kalmaz mı acaba

En iyisi o zaman döşemecide yaptırmak çok çok daha uyguna gelir star tavan yapıyorlar o fiyatlara aslında siyah galaxy tavan nasıl olur golf de araç cam tavanlı alan dar olunca çok bir anlamı kalmaz mı acaba
Star tavan sunrooflu aracta pek iyi durmaz

Guzel olur dediginiz gibi 25/30 arasi yapiyorlar Ama yaptirmadan once iyice arastir yaptiracagin yeri cam tavanli araclarda da guzel oluyor

Geri
Üst Alt